
Vélemények (18)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Voltak benne kifejezetten gusztustalan jelenetek, például az iskolában és a kocsmában. Sokszor volt nagyon izgalmas, és sokszor kiszámítható. Tetszett, hogy több sikoly is volt. A leleplezésekből az első elvezetett a másik kettőhöz, a második várható... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Voltak jó és meglepő részek, de összességében a leggyengébb rész lett mind közül. A gyilkosok személye pedig egyenesen kiábrándító volt...
A Sikoly 7. nálam simán odacsapott. Már az első percekben érezni lehetett, hogy nem egy szokványos horrorra ülök be, hanem egy teljesen brutális, feszült és pörgős thrillert kapok. A feszültség végig megvolt, a karakterek megint a helyükön, és ahogy ... Több
A Sikoly 7. szerintem egy elég szórakoztató, de néha kicsit kiszámítható folytatás lett. Nagyon tetszett benne, hogy megmaradt a klasszikus Sikoly-hangulat: a feszültség, a hirtelen ijesztések és a Ghostface körüli rejtély végig fenntartja az izgalma... Több