12 év rabszolgaság

12 Years a Slave

2015.11.02 [email protected]

Komoly, összetett, igényesen felépített film mély érzelmi hatással. Nagyon kifejező, elgondolkodtató és hatásos film remek színészi alakítással. Nagyon megfogott!

2015.02.17 Rayman102

A film magáért beszél. Ebben a filmben a lényeg csakis a történet, amit külső szemléletből nehéz felfogni és átérezni. Azon sem lepődnék meg ha valaki nem tudná végignézni, de nem azért mert rossz film hanem mert a film szemlélteti azt az időszakot, ... Több

2016.02.04 ellcrys89

Ilyen rossz filmet nem mostanában láttam. Kegyetlenül untatott. Persze mindenki maga döntse el hogy mi tetszik neki de szerintem ezt úgy szúrták el ahogy van. Az első 20 perc még úgy ahogy el is ment de aztán…

2015.10.16 Blindspot

Nagy hatást gyakorolt rám ez a film. Természetesen pozitív értelemben értem. Nagyon könnyen beleélem magam mások helyzetébe ezért is volt annyira nagyon kedvelhető ez az alkotás. Szépen megformált jelenetek és könnyed történet.

2015.03.31 Henczi

Megrendítő, szomorú, magával ragadó film, ami a kemény valóságot mutatja be őszintén. Fő vonalai a kitartás, a szenvedés, az igazságtalanság, de soha fel nem adás. Nagyon megfogott. Remek színészi alakítás.

2015.11.20 Robi92

Nagyon élethűen adja vissza a film a rabszolgaságot,hogy milyen kegyetlenséget kellett elviselniük akkor. Borzalmas,végig sajnáltam őket mégha csak színészkedtek is.Nagyon jó film,ajánlom másoknak is igencsak tanulságos.

2015.08.20 Filmzabáló

Az, hogy Steve McQueen egy halom szobrocskával peckesen távozott az Oscar-átadóról, nem volt meglepetés. A film már a témájából adódóan előre nagy esélyesként volt elkönyvelve. Ehhez hozzájött pár lenyűgöző színészi alakítás és a profi rendezői munka. Kész is a tökéletes Oscar-film.

2015.06.10 veszi.peter

Én egy kicsit lerágott csontnak tartom már ezt a rabszolgás témát, na nem azért, mert bármi gond lenne vele, hanem maga az a tény, hogy oscar-rra rendszeresen készítenek egy filmet, mert az tuti recept. A film egyébként nem rossz, de nem is kiemelkedő.

2015.04.19 KeriPeti

Nagyon jó film, nem véletlen az Oscar díj. Sokan túlértékeltnek tartják, számomra azonban nagyon tetszett, a színészi gárda pedig kivételesen jó. Erősen ajánlom.

2015.06.01 *tünde

Rendkívül megindító, őszinte film. Zsebkendő nélkül senki ne üljön le megnézni! Remek film, megható és gyönyörű, valóságot tükröző alkotás, melyben a színészek játéka is gyönyörű.

2015.06.23 Newyqrk

Nem rossz a film és a kidolgozás csak szerintem túl volt erőltetve. Mondjuk a karakterek is!

2016.02.09 Galway

Nagyon tetszett a film, és a filmzene is fantasztikus. Többször meg kell nézni. Elég hosszú, én két részletben néztem meg, ez hiba volt. Nem jött így át annyira a film.

2015.05.28 *bella

Rendkívül megindító, őszinte film. Zsebkendő nélkül senki ne üljön le megnézni! Remek film, megható és gyönyörű!

2015.08.26 csongi888

Bőven megérdemelt ez a film minden díjat amit kapott, mind színészileg, mind rendezői oldalról tekintve. Maximálisan átadta a mondanivalóját. Ebből a történetből szerintem többet, képileg nem lehetett volna kihozni. Nagyon tetszettek az "állóképes"... Több