13 óra: Bengázi titkos katonái

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

2017.01.17 Gigi

Végre meg tudtuk nézni ezt a filmet, már régóta készültünk rá. Vétek lett volna kihagyni! Az elején volt bennem némi bizonytalanság, de aztán felgyorsultak az események, és egy percig nem unatkoztam. Azért pedig külön hálás voltam, hogy nem rontották... Több

2016.08.07 VFTS

A sólyom végveszélyben újra töltve. Hasonló történet már egy más világban. A feszültség végig érződik a filmben, az akciók látványosak.

2019.01.06 szabomarc

Nekem nagyon tetszett a film, végig érdeklődve néztem, izgultam, hogy mi lesz. Ajánlani tudom bárkinek, nem feltétlen kell hozzá szeretni a háborús filmeket. Az alakítások jók, ki vannak dolgozva a karakterek.

2019.11.02 BÉLA

Nézhető

Egyáltalán nem rajongom az arabokért. De azért idiótának be állítani őket azért az túlzás. Egy 80 mm aknavető és 8-10 akna, és a jenki hősöket 15 perc után lehet hullazsákba rakni. Ezt mint volt aknavetős mondom.

2023.02.03 Maver17

Tipikus Michael Bay film. Kicsit nehezen indult be, de hozta a szintet. :)

2017.08.30 Adepto

A film elején dokumentum jelleggel elmesélik röviden az akkori politikai helyzetet, valamint azt, hogy igaz történetről van szó. Hat ex-katonát ismerünk meg egyre mélyrehatóbban, akik a CIA szerződéses biztonsági emberei egy elzárt, titkos létesítmén... Több

2018.03.11 Deniel

Igazán jó, izgalmas film, nagyon jó rendezéssel és még jobb szereplőkkel! Semmi unalmas, fölösleges rész nincs benne, ami elvonná a figyelmet a történetről.

2017.01.02 tjanika

Sose hallottam róla,de kellemes csalódás volt. Tiszta Sólyom végveszélyben fealingem volt a film alatt. Még picit jobbnak is tartom.

2019.04.07 kota

(Sajnos :) ) nagyon elfogult vagyok e filmmel kapcsolatosan, pedig nem szoktam az lenni, de itt nem működik a józanság. Kezdem ott, hogy egyik nagy kedvenc filmem. Először is maga a sztori (könyvben is megvan), az akció részek, a ZENE BENNE (keress r... Több

2016.08.19 Titdma

Nagyon jó film, izgalmas látványos.

2017.01.04 Tünde Tóth

Nagyon jó film, és tekintettel arra, hogy igaz történeten alapul, nem az agyonfényezett amcsi happy end végű műpartrasszállós hazafias romantikáról szól. Hiteles képek, remek szereplők, elképesztően valós harci jelenetek, már amennyire én ezt meg tudom ítélni. Szóval tessék szépen megnézni! :)

2016.07.02 tjunior

Meglepően jó film Michael Baytől. Vissza fogta magát csak annyi a pátosz, a fegyver fetisizmus ami a műfajba belefér. Jó a tempó, látványosak az akciók. 5 csillagot is adtam volna rá, ha a főszereplőket meg lehetne különböztetni egymástól.