21 gramm

21 Grams

2021.03.28 elekm90

Remek filmdráma, mindössze annyi negatívumot tudok felhozni, hogy felépítésben eléggé hasonlít az Iñarritu-Arriaga páros előző filmjére (Korcs szerelmek). Tény, hogy sokat ugrál oda-vissza a cselekményben, de nagyot üt, mikor összeáll egy egésszé. A három színész pedig egyaránt fantasztikus munkát végzett.

Ezt érdemes volt megnézni, mert rendesen megdolgoztatta az agyat és a szemem is egyaránt. Amúgy is Benicio del Toro az egyik kedvenc színészem, hihetetlenül játszik itt is. Figyelmesen kell nézni, mert mint a puzzle, a kis darabok összeillesztéséből jön ki az egész.

2017.07.25 Deku

Kedvencem lett mert érdekes és eredeti a történet és megvalósítás is. Szerintem valami észbontóan jól összerakták és nem tudok belekötni semmilyen módon.

2016.12.08 Berto49

Idén már néztem Alejandro González Iñárritu-filmet (A visszatérő – nem végig! Biutiful, Korcs szerelmek), de ez sokkal jobban megérintett, mint az említettek. A mexikói születésű rendezőnek szinte védjegye az időrend teljes mértékű elhagyása, a puzzl... Több

2018.03.03 kevelin

Nagyon régen láttam, de a mai napig magával ragad a történet. Eredeti módon lett forgatva szuper színészekkel és színészi alakításokkal. Nehéz témát jár körül, kell hozzá egy lelkiállapot, de mindenkinek szívből ajánlom.

2015.09.24 Loborg

Érdekfeszítő krimi és thriller, érdekes és hátborzongató gyilkossági sztorival. Aki szereti az ilyen műfajú filmeket, az feltétlenül nézze meg, ajánlom.

2017.01.22 Olivér Rózsa

Nem jött be. Kicsit misztikumos meg horror-os és ezek nekem nem adják. Mondjuk másnap nem is keretem de mindenhol a 21-es szám jelent meg körülöttem. Para volt. :D

2017.01.22 Gábor Rózsa

Olyan nagyon mély film akar ez lenni, de mégsem az. Én valójában kétszer néztem meg de nem azért, mert annyira tetszett, hanem mert egyszerűen elfelejtettem, hogy már láttam... Ez jól leírja, hogy a téma mennyire feltudja kelteni az ember érdeklődését de végül a film mégsem fog meg annyira.

2015.01.28 Laci000

Hát ezt a filmet emészteni kell.Az első 30 perc nem köti le annyira a figyelmet de aztán beindul..

2015.06.30 Prücsök

Nagyon nyomasztó egy film, amit a megnézése után egy kicsit emészteni kell. Az idősíkok váltakozása miatt oda kell ám figyelni, mert elvesztheti a fonalat az ember. Nagyon jó film!

2015.07.24 rhamus

Zseniális film, kötelezően többször nézős! Iszonyatosan jó, aki szereti az elgondolkodtató izgalmas filmeket, azoknak bátran tudom ajánlani. Engem elszórakoztatott és néhol még meg is nevettetett.

2016.06.11 Mulds

Nem is tudom én ettől a filmtől valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben, de ettől függetlenül nekem az jön le, hogy közel sem érte el azt amit ki lehetett volna belőle hozni.

2016.10.13 tiszaizsofi

A címe keltette fel a figyelmemet és a benne szereplő színészek, de kicsit csalódtam mert többet vártam a filmtől lassú mederben folynak az események és vannak üres járatai és nincsenek nagy fordulatok.

2016.06.10 Edeske

Nem rossz film, de inkább egy átlagos kriminek mondanám, mert újdonságot nem adott. Egyszeri nézésre azért szórakoztató, de semmi extrára ne számítsatok! Közepes