28 nappal később

28 Days Later...

2016.07.28 Homer

A képminőség és az animációk megoldások sajnos nagyon rosszul sikerültek, de amúgy egész jó világvégés film lett. Szívesen végignéztem, de nem egy zseniális alkotás. Olykor unalmas , de egyszer nézhető filmnek, kis munka utáni kikapcsolódásnak jó.

2015.06.03 Skarsh

A 28 nappal később egy nagyon jó film, témájában talán a legjobb. Folyamatosan fenntartja a feszültséget a nézőben, nagyon jól vannak fotózva a jelenetek, emellett mélyebb tartalommal is bír.

2015.05.11 Enccso

Nem szeretem a zombis témájú filmeket alapvetően, de ez a film azért több mint esztelen zombik elől menekülés. A műfajt kedvelőknek mindenképpen köteéező.

2017.01.07 des.tiny59

Elég harmatgyenge alkotás lett. Ez a film nem túlzottan nyerte el a tetszésemet mivel túlzottan a látványra akar rámenni és eközben elfelejti a történetet ami a húzó erő kéne legyen. Most itt nem sikerült megnyerni magának. Kevés volt ez a szórakoztatáshoz.

2015.09.05 BloodyMary

Ma már, amikor minden sarokban van egy zombifilm - ijesztő mi ;) - nehéz emlékezni, hogy ez a film elég úttörő volt ebben a tekintetben, elég merész ahhoz, hogy leszakadjon a Night of the Living Dead vonalról úgy-ahogy, és eredeti hangulattal és jó s... Több

2014.12.27 acey

Az egyik legjobb film a maga témájában. Nem csak nagyon jó ötleteken alapul, és izgalmas a történetvezetése, de ráadásul a környezeten és a színészek játékán keresztül kiválóan visszaadja az elkeseredettség, reménytelenség, stb. érzését. Ez a film mé... Több

2020.09.20 tibi

Katasztrofa 1 dolláros szinészekkel.

2022.11.14 Linda31

Igazából a zombis filmek nem jönnek be, de itt a színészek alakítása volt számomra meggyőző, és a téma egyedi feldolgozása, illetve a helyszínek.

2017.02.09 adamtoth

Az egyik legjobban sikerült zombi-járványos film. Imádom a zombis filmeket,végig lekötötte a figyelmem. megéri megnézni nagyon jó kis film.