28 nappal később

28 Days Later...

2016.10.12 Fahéjgolyó

Végre egy zombis film ahol rohadnak a zombik :D Érdekes az alap szituáció, az meg még tovább javít rajta hogy végre nem 'Muricát támadja a jó isten. Alap zombis film.

2023.12.11 Lóri Ádámcsik

Sztoriból ötös!

A történet nagyon ki és el van találva. A film minősége már nem tetszett annyira. Átjött, hogy a rendező szándékosan filmezte így, hogy még valósághűbb érzést keltsem, de ez talán a minőség rovására ment ebben az esetben. A szereplők is jól hozzák a szerepüket, a zombifaktor is rendben van, bár egy picit nagyobb hordát is el tudtam volna képzelni, de ez nem egy blockbuster filmnek készült, aláírom. Mindezeket egybevetve jó darab, ajánlom!

2016.04.21 Zsceeeka

A folytatással együtt nagyon megszerettem ezeket a filmeket, pedig nem áll közel hozzám ez az apokaliptikus téma, de ezeknek volt egyfajta hangulatuk, ami nagyon megfogott.

2017.09.19 SzFa

Imádom. Egy igazán jó zombis, vírusos film. A posztapokaliptikus filmek egyik remeke. Végig izgalmas, nagyon jó megvalósítás és remek történet. A műfaj kedvelőknek csak ajánlani tudom.

2015.09.28 Loborg

Horrornak éppen nem mondanám, de eléggé nyomasztó hangulatú, jól eltalált film ez, a zene pedig kiemelkedő. Mindenkinek meg kell néznie egyszer, a folytatása sem rossz.

2019.05.15 petraszab

Sokan dicsérik, de belőlem sem váltott ki túl sok érzelmet, félelmet meg pláne nem. Kicsit logikátlan lépések vannak benne.

2023.04.12 Gamehun638

Kultikus magasságokba emelték. Tény és való, hogy a rendező alkotott valamit, de a látványvilág egy kicsit furcsa, gondolom az árnyalatok miatt. Nagyon hangulatos kis film, de nem találta fel a spanyol viaszt. Az új hullámos zombifilmek egyike. Jó ki... Több

2016.05.05 raczdavidzsolt

A szereplők nem kiemelkedőek, igazából eggyik karakterrel sem tudtam azonosulni, ezáltal az egész cselekmény iránt. ezeknek volt egyfajta hangulatuk Átalgosan szuper!

2016.05.03 hell.l

Az egyik legjobban sikerült zombi-járványos film. A hangulata, fényképezése nagyon tetszett. A folytatás ugyan nem jött be, de ez nagyon rendben volt és Cillian Murphy alakítása pedig kiváló.

2016.02.12 Balint

Hoppá összekevertem az előző résszel nekem annyira semmilyen, ha zombik akkor inkább maradjunk Romero-nál ;)

2016.04.30 Bogi

Elég gyenge filmnek sikerült, de még az éppen nézhető kategória. Elszórakoztatja a nézőt, bár ez a világvége stílus nem feltétlen áll közel hozzám mostanában. A szereplők nem kiemelkedőek, igazából eggyik karakterrel sem tudtam azonosulni, ezáltal az... Több

2016.06.13 Edeske

Rettegést kiváltó, végig feszült és izgalmas film, ami hozza azt amit a kategóriától elvártam. Sztorija ötletes, fantáziadús. Egyáltalán nem sablonos.

2015.08.12 Rikudou6

Szerintem egy igazi klasszikus. Bátran ajánlom mindenkinek. Zseniális színészi játék, nagyszerű látvány és izgalom jellemzi a filmet! Remek alakítást nyújtanak a színészek ebben a kellőképpen izgalmas filmben.

2015.03.23 iaquino

Egy remek, intelligens, poszt-apokaliptikus zombiefilm. A legnagyobb bajom vele az elborult végjáték, meg a kriminálisan rossz képminőség. A folytatása méltó lett hozzá.