47 ronin

47 Ronin

2016.02.05 tamas84

Ez számomra teljesen értelmezhetetlen, hogy egy alapvetően távol-keleti, japán sztorit mért csak úgy lehet eladni, ha a főszereplője kerek szemű európai? Ez már az utolsó szamurájnál is zavart, mert hihetetlenül erőltetett volt, ahogy az egy szem feh... Több

2015.05.17 inemeth

Ha egy szóval kellene jellemezni a filmet, annyit mondanék: kultúrhulladék. Pocsék, unalmas, tele üresjáratokkal. Bután szerkesztett és érdektelen, túl egysíkú szereplőkkel.

2016.05.19 anita9215

Nekem nagyon bejött a film. Kezdve azzal hogy japán történet és hát ugye nagy pozitívum, hogy igaz történet alapjául szolgált. Ha voltak is benne eltérések engem nem zavart. Megható az a végtelen hűség amit tanúsítottak az uruk iránt. Nagyon tetszett.

2015.01.29 nikiszalanics

Nagyon tetszett , jó lenne ha több ilyen film készülne, mivel Mindent elmondott ami az életben fontos. Szólt a hűségről, tiszteletről, alázatról, erkölcsről, szeretetről, szerelemről, bátorságról, önfeláldozásról..., mindazokról, amik épp kihalóban vannak felfordult világunkban.

2015.08.26 csongi888

Nekem is nagy csalódás volt ez a film. Moziban néztem és nagyon megbántam. Konkrétan amit a trailerben összegyűjtöttek 2 percbe, annyi izgalmas jelenet van benne. Viszont aki szereti a japán kultúrát vagy filmeket, annak tetszeni fog.

2015.03.20 zsuzsa

Nagyon megható, és lényegretörő volt számomra, mivel mindent elmondott, ami az életben fontos. Ahogy az előttem szólók is megírták Szólt a szeretetről, szerelemről, bátorságról, hűségről, tiszteletről, alázatról, erkölcsről, önfeláldozásról..., minda... Több

2015.02.25 mokanszkit

Nagyon tetszett, mivel Szólt a szeretetről, szerelemről, hűségről, tiszteletről, bátorságról, önfeláldozásról, alázatról, erkölcsről ,..., mindazokról, amik épp kihalóban vannak. Mindenkinek ajánlom ezt a filmet 5/5 pont.

2015.03.24 piaf023

Nagyon tetszett a film. Végig lekötött, tetszett a története, maga a látványvilág. Izgalmas és élvezhető film, Keanu Reevesnek jól állt ez a szerep. Nagyon bejött a film atmoszférája, bátran merem ajánlani bárkinek.

2015.01.28 laura2694

nagyon jó film, kidolgozott, látványos, a karakterek is precízen ki vannak dolgozva, és a végén sem marad el a katarzis. Teljesen korrekt

2015.03.25 tothzsuzsika

Nagyon-nagyon tetszett a történet, az alakítások, a harcos jelenetek. Le a kalappal. Ezek a típusú szerepek nagyon jól állnak Keanu Reevesnek, itt is hozta a formáját, nagyszerű, szórakoztató film volt.

2015.01.27 Solothor

Összességében nem volt reménytelen a film.Érdekes volt a története és volt egy fajta érzelemvilága.Ami igazán felkeltette érdeklődésemet az a 118 perc alatt a fő gonosz meggyilkolására szánt idő ami maximum 5 percet vett igénybe az előbb említett időből.

2015.02.04 kriskaa

Azt hittem, ez valami történelmi, valóságon alapuló mozi lesz, de ez egy fantasy. Annak viszont remek. Tetszett a látványvilág is, és a történet is.

2015.02.11 Aziren

A negatív kritikák ellenére nekem kifejezetten tetszett ez a film. Egy látványos, pörgős fantasyre vágytam és ezt meg is kaptam. Még Keanu Reeves játéka is kifejezetten jó volt, és az sem zavart, hogy egyetlen európaiként szerepel. Az utolsó nagy küz... Több

2015.07.01 lexlutor

Teljesen nézhető Fantasy, a története egész élvezetes, a látványeffektek is teljesen a helyükön vannak, szóval le tudja kötni az embert, és bele is lehet merülni. Mondjuk én annyira nem kedvelem Keanu Reevest, de őt is ki lehet bírni tulajdonképpen, sokat nem von le a film élvezeti értékéből.