47 ronin

47 Ronin

2017.09.13 Deku

Ez a film cseppet mintha erőltetett lett volna, nem tudom de én így éreztem. Lehet én vártam sokat de ez most kevés volt nálam. Nem jött be nekem de egy próbát mindenképpen megérhet.

2018.10.14 dailyfilmsan

Látványos volt, érdekes volt mégsem ütötte meg a mércét. Nem igazán tudom megmondani miért nem nyerte el a tetszésem. Talán a kiforratlan szöveg vagy a néhol gyenge CGI. Egyszer meg lehet nézni de másodjára már nem köti le a figyelmet.

2017.01.16 Gigi

Elsősorban a látvány miatt nem bántam meg, hogy megnéztem. Nem szabad tőle kiugró színészi teljesítményeket várni, vagy megdöbbentő, csavaros történetet. De egy izgalmas, érdekes világot mutat be realisztikus ábrázolással.

2015.06.11 macskulare

Szép tájak, szép háttér előtér. Szépen ki van dolgozva. Aki realisztikus filmnek képzeli az csalódni fog kicsit. De nem szabad elfelejteni a film alatt mialatt nézed, hogy ez csak egy mese, egy monda feldolgozása, ami valós alapokon nyugszik. A ruház... Több

2023.08.19 Ergit

A jó kínai filmek, a jó kínai történetek fontosak, hogy tanuljunk, hogy tisztában legyünk egy akár több tízezer éves kultúrával, történelemmel. Ennek a legszebb része a szerelmes ronin fogadkozása, esküje – újraszületünk...

2016.05.10 hell.l

Nagyon tetszett a film. Lehet, hogy sok helyen nem egyezik az eredeti történettel, de attól függetlenül nagyon jó film lett. Tetszik a korabeli Japán hangulata. Az is pozitívum benne, hogy nem lett happy end a vége, mint a legtöbb filmnek.

2016.04.19 kissjanos21

Nekem nagyon tetszett ez a film, megfogott, nagyon megható, és lényegre törő volt számomra, jó lenne, ha több ilyen film készülne, aminek ennyi mondanivalója van.

2019.01.16 lauralaura

Kicsit jó áttérni az európai vagy amerikai kultúrából Ázsiába. Én ezért szerettem, mert egy tőlünk sokkal idegenebb kultúráról szól.

2016.08.09 tvmérnök

Ennek a filmnek is jobb volt a beharangozója . Kicsit túl fantáziált lett. Pedig az alapötlet nem rossz. A színészi játék is gyenge és a vége sem éppen valami jó lezárás. Nem ezt várná az ember. Persze sejthető de mégse így fejezném be.

2015.04.25 adibandii

Mindig is szerettem az ilyen és ehhez hasonló kalandfilmeket.Valamiért mindig megfognak.A 47 roninnak is érdekes a története és persze izgalmas is.Szerintem ennyi izgalom kell egy filmbe.

2015.03.08 Rayman102

Számomra egy kicsit csalódás volt ez a film. Mielőtt elmentem a moziba megnéztem az előzetesét és azért többre számítottam. Sokkal eseménydúsabb filmnek gondoltam. Voltak unalmas részek. Sajnos az a baj, hogy néha az előzetesbe benne vannak a legjobb részek és ez rontja a film élményét.

2016.11.13 goat2000

Szerintem jól sikerült a film. Nagyon tetszett a látványvilág és a környezet, ahol a film játszódik. A története is nagyon szép, maradandót ugyan nem alkot, de jó lett.

2015.06.16 cunci

Nekem tetszett ez a film, szerintem igazán magával ragadó volt. Mindent elmondott ami az életben fontos. Szólt a hűségről, tiszteletről, alázatról, erkölcsről, szeretetről, stb. A többségnek szerintem azért nem tetszett, mert a végén a főhős öngyilko... Több

2020.04.23 Robert Langdon

Nem sok tantárgyat szerettem gyerekkoromban, de a történelem nagyon kilógott a sorból. Először talán általános iskolás koromban, a 2. világháború kapcsán hallottam Japánról. Nem volt egy szimpatikus ország. De aztán, ahogy egyre többet megtudtam, egy... Több