47 méter mélyen 2

47 méter mélyen 2

47 Meters Down: Uncaged

A 2017-es 47 méter mélyen folytatásában öt turista búvárkalandra indul egy víz alatti városba, azonban csakhamar kénytelenek rádöbbenni, hogy a mélységben nincsenek egyedül.

(hp)

Forgatókönyvíró: Ernest Riera, Johannes Roberts
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2019.08.15.

2023.05.17 Török389133

Az első rész sokkal jobb volt, de a cápás filmek között még így sem rossz ez sem, bár az első fele nagyon unalmas, de a vége felé már van egy kis izgalom.

2022.07.11 Kóborló

Egy közepes cápás film, de az első részétől messze elmarad

Amikor évekkel ezelőtt láttam az első, 47 méter mélyen című cápás filmet, akkor egy kimondottan kellemes filmélménnyel gazdagodtam. Nem volt egy hibátlan alkotás, de mégis, minden percét tudtam élvezni. Tetszett a története, tetszettek a színészi ala... Teljes kritika

2022.01.29 Klauka89

Nos, mindmáig nem is sejtettem, hogy ennek van második része. Mikor elolvastam a leírást, azért ráncoltam a homlokom, ne már, hogy ugyan mit keresne cápa a víz alatti maja birodalomban... Ez a film valahogy modernebb, túl szlenges, maivilág-szerű, ah... Több

2019.11.03 Caravaggio1978

Hozza hozza

Akinek valamennyire tetszett az első rész, annak ez is fog. Nagyon jól összeszedett film, bár egy-két szereplői döntésnek ne keressük az értelmét, de egy ilyen mozi nem is erről szól. Jó kis parás részek vannak benne, nagyon fordulatos és izgalmas a második harmada. A cápák nem gagyik, tökéletesek.

2020.03.22 BoBamburg

Izgalmas és végig pörgős kis kaland/horror film, habár kissé bugyutább, mint az első rész. De mint egy B-kategóriás cápás film, teljesen megállja a helyét, benne van minden, amit a műfaj megkívánhat; óriás vak cápa, bikinis csajok, mészárlás. Mit kívánhat még az ember?!

2018 augusztusában amikor bemutatták a film hivatalos előzetesét, akkor még a 47 Meters Down: The Next Chapter címet használták, majd 2018 decemberére átkeresztelték a címet, 47 Meters Down: Uncagedre.Szerző: Kóborló

Már 2017 szeptemberében bejelentették hogy folytatást készítenek a 47 méter mélyen című filmhez.Szerző: Kóborló

Corinne Foxx és Brianne Tju színésznők füllentettek a szereplőválogatáson arról, hogy profi módon tudnak úszni és alámerülni. Ez gyorsan ki is derült a forgatások megkezdésekor, emiatt pedig úszóleckéket kellett venniük.Szerző: Kóborló

A film felvételei alatt, az alábbi munkacímeket használták: 48 Meters Down és a 47 Meters Down: The Next Chapter.Szerző: Kóborló

Értékelés: 5.5/10
(2019. 11. 11.)
47 Meters Down: Uncaged (2019)
Megtekintés: Ha én végig bírtam egyszer nézni, akkor – feltételezvén, hogy nem vagy nálam nagyobb kéjenc – egyszer neked is menni fog. Több