Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

4x4

petera050   2019. 12. 02.

Eleinte elég szkeptikusan néztem a film próbálkozásait, tartottam tőle, hogy a minimalizmusa unalomba süllyeszti, de végül egy nagyon izgalmas, dinamikus thriller lett belőle. Végig izgatottan figyeltem, hogy vajon mi sül ki a dologból, mi lesz a tettes büntetése. Az igazat megvallva a befejezésben kicsit csalódtam, olyan érzésem volt, mintha ütősebbre tervezték volna, csak épp nem úgy sikerült.

spyro74   2019. 05. 04.

Nekem eléggé nyomasztó volt, és bár semmi gondom az ilyen dobozdrámákkal, de valahol nekem ez egy kissé klisés volt. Mindenesetre nem bántam meg, hogy megnéztem, de nem valószínó, hogy valaha még megfogom.

Mantracz   2019. 04. 30.

Számomra váratlan és meglepő volt a film "üzenete", álmomban sem gondoltam volna, hogy egy autóban játszódó sztoriból egész jó társadalomkritika és korbírálat bontakozik ki.

Fintil   2019. 01. 11.

Szó szerint őrületes ez a film. Nagyon eredeti az ötlet, ami nekem már nagyon hányzott. Én imádtam, és csakis ajánlani tudom mindenkinek!