A Boszorkány-hegy

Race to Witch Mountain

2022.05.23 JRD

Szórakoztató, csak kissé elnagyolt. Nem ez a legjobb feldolgozás. Egy esős, unalmas napon egyszer megnézni pont jó, némi ropi és tea társaságában. De ne hallgass rám! Nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.07.31 Ms. Akárki

Harmatgyenge tinifilm sajnos. Pedig nagyon jó volt a beharangozója, de sajnos minden pörgős valamire való jelenetet belevágtak az előzetesbe. Dwayne Johnson sem igen tudott lendíteni a filmen. Gyerekfilmnek egyszernézős max.

2019.04.13 Norbert93

Tipikus The Rock film. Máshogy nem tudom elképzelni a színészt, mint aki minden szerepre azonnal igent mond. Kedvelem, de a filmjeinek többsége kuka. Nulla sztori, de elfogadható látványvilág és tiniknek szóló történet.

2019.10.29 harnas1207

Borzalmasan kínos film. Ami legkiábrándítóbb benne, hogy 2009-es, tehát nem is lehet ráfogni, hogy eljárt felette az idő.

2020.03.02 drg0602

Egyszer nézhetős film, elég gyenge eresztés.

2016.04.19 D. Shaday

Már régen láttam, sok minden nem is maradt meg belőle. Emlékeim szerint egy abszolút egyszer nézős, de annak viszont egészen szórakoztató alkotás volt. Dwayne Johnson a vártnál jobban teljesített, és igazából nem mondhatnám, hogy unatkoztam rajta. Es... Több

2019.08.28 atombence

Sajnáltam, mert a szereplők cukik...

A harmadik film ami ugyan arról szól, ugyan azzal a címmel. Ez a reboot majdnem jó lett, annyi különbséggel hogy köze nincs az előző kettő történelmi vonalához... Egy átlagos feldolgozás, korunk jelenlegi gondolkodásmódja szerint. Egyszer nézős, masszívan.

2015.03.30 Krekk

Egyszer nézhető film, nem egy hatalmas maradandó élmény, de egy estére jó szórakozást tud nyújtani. Bírom Dwayne Johnson filmjeit, ez olyan közepesnek mondható!