A bűn éjszakája

The Purge

2015.05.23 inemeth

Zseniális az alapötlet, de gyenge a megvalósítás. Nem igazán élvezhető, nincsenek fordulatok, viszont üresjáratok annál inkább. Nem tűnt hitelesnek, unalmas film.

2017.02.25 Beuszi

Ha az ember nem veszi komolyan a filmet és nem kezd el azon agyalni, hogy mekkora az esélye annak, hogy ilyen valóban létezik, vagyis létezhetne, akkor nagyon izgalmas és élvezhető filmet kap cserébe.

2015.06.17 nikiszalanics

Hihetetlenül gyenge alkotás. Már az alapszituáció is nagyon sántít, a film nagy része totál hiteltelen pl.: mintha a gyermekek nem is fogták volna fel mit is jelent ez igazából, pedig voltak értelmes(?) szülők, meg idő is elmagyarázni dolgokat, hisze... Több

2018.08.06 varkonyiildi

Nem mondom, hogy Ethan Hawkekal nem láttam már ennél jobb filmet, de egy nézést megér. A történet folyamatosan bontakozik ki és több szálon fut. Befejezése hatásos.

2015.06.03 miska1967

A forgatókönyve nagyon érdekes, és mondhatni egyedi. A cselekményt próbálják feldobni különböző hírekkel, a lehető legjobban próbálják előadni ezt a kitalált világot úgy, hogy közben egy családi ház lakóinak szemszögéből élhetjük át a borzalmakat. Va... Több

2017.01.04 vesztingerkitti

Ethan Hawket sokkal jobb filmekben is láttam már , nem fogott meg mert nincsen jó történet, tele van sablonos jelenetekkel és semmitmondó színészekkel , nem tetszett a dramaturgia és a színészek összjátéka sem.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Annyira jó az alapötlet, annyira jól indult, és ilyenkor van az, hogy úgy rontják el, ahogyan csak lehet. Vétek ilyet tenni, de esetünkben sajnos megint ez a helyzet…

2018.09.22 Indkgo

Tetszett bár sok olyan pillanat volt a filmben amit én totál nem úgy csináltam volna, ezért ezek a részek egy kissé elvették a hangulatom. Nézhető film :)

2015.03.30 Helgus

Csak én látom, hogy a "főgonosz" iszonyatosan ripacs volt? Olyan messze volt ez a jó színészi játékhoz, mint Makó Jeruzsálemhez. Épp, hogy túljátszotta. Majd figyeljétek meg, messze túlmimikázza az egészet. Ez színművészetin egy gyenge kettes. Teljes... Több

2015.06.02 zsuzsa

Nekem nem igazán tetszett. Unalmas és teljes mértékben kiszámítható volt számomra. Nem is értem Ethan Hawke hogy vállalhatott szerepet egy ilyen gyenge filmben, Ő sokkal jobb színész annál mint hogy ilyen filmekben égesse magát.

2015.05.20 mokanszkit

Szerintem egy nagyon jó filmet hoztak össze, jó az alapötlet, sokszor meg lehet rajta ijedni. A film egyetlen egy házban játszódik , és mindezek ellenére működik a film, köszönhetően a sztorinak, amit az illetékesek kiagyaltak. Több ilyen izgalmas thriller lehetne.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nekem nagyon nem tetszett. Ezer sebből vérző rémszar forgatókönyv, csak egy példa: a kislánya a Hawke-nak nem tudom mit keresett a filmben csak lődörög másfél órán keresztül a sötétben mint egy rossz tini szellem. Hát a színészi játékokat inkább nem is forszíroznám...pocsék, egyszerűen pocsék egy film.

2016.09.29 krajcsie

A történet meglehetősen egyedi, legalábbis én még nem találkoztam hasonló filmmel. Elég fura érzés belegondolni, mi lenne, ha a filmben látot történet a valóságban is létezne, és a bűn éjszakája nem csupán egy beteg agyszülemény lenne. Tetszett.

2015.06.03 Rivaikun

A trailer izgalmasabb volt, mint a film, de az alapötlet elvitte. Az utcán rendezett mészárlásokról készült videók, és riportok sokkolóbbak voltak, mint maga a film.