
Vélemények (34)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ethan Hawke és Lena Headey remek alakítást nyújtanak ebben a horrorszerű thrillerben, de kiváló a rendezés is. Mégis a sztori az, ami legjobban bennünk marad. Adott egy szokás az államokban: minden évben március 21-én egyetlen éjszakára elszabadulhat... Több
Pedig az alapötlet szuper, és mégis mikor vége lett a filmnek, azonnal tudtam,hogy soha többet nem nézem meg. Ethan Hawke tette a dolgát, és a többi színész sem rossz ,de így is csak egy erős közepes film. Brutális, és kissé lapos...
Akár gondolhatnám, hogy a filmben burjánzó értelmetlenség az erőszak értelmetlenségének a szimbóluma. De gyanítom, szimplán szar forgatókönyvről van szó. Annyira irritáló a család, hogy egyre gyakrabban drukkoltam annak, hogy inkább nyírják ki őket. ... Több
A semmiből jött az ötlet, hogy nézzem meg ezt a filmet, mert akartam valami olyat nézni, ami másfél, vagy még annál is rövidebb játékidejű film. És, nekem ez a film tetszett! Az ötlet, az szerintem valami zseniális, nagyon érdekes, nekem nagyon tetsz... Több
Érdekes elképzelés egy utópikus társadalomról az Egyesült Államokban. A bűn éjszakáján a bűnözés legális, a cselekmény mégis egy család köré épül, mely a film végéig fenntartja a feszültséget.
Ethan Hawke volt az egyik ok amiért rászántam magam a filmre. Valahogy üresnek éreztem a sztorit. Valahogy nem volt valóságos az egész, ezért nem tudtam magam beleélni a sztoriba.
Hasonló filmek
Jó ötlet a története, de nem gondoltam, hogy az egész film egy házban játszódik. Ehhez képest elég mozgalmas, de a bújócskázós, kergetőzős lövöldözések lehetnének valóságosabbak is, ettől eltekintve jó film.
Szerintem egész jó film volt! Tetszett a film hangulata, bár hogyha még sötétebb és komorabbra készítették volna, akkor talán még jobban meg lettem volna elégedve (mert hát a film ötlete adta volna ezt a lehetőséget)! Számomra a karakterek kicsit fel... Több
A film témája szürreális igaz, de nagyon érdekes. A film még sem élt ezzel, pedig igazán feszültséggel teli alkotást ki lehetett volna hozni, ha egy megfelelő rendező kezébe adják az alaptörténetet. A filmben lévő hiradós bejátszások miatt megbotránk... Több
A halloween már önmagában remek alapot ad egy horrornak. Annyi ilyet láttam már, hogy tuti nem mernék részt venni ebben a játékban :) Úgy érzem, hogy bár volt benne pár rémisztő jelenet, ennél több semmi. A lehetőség meg volt de nem éltek vele.
Jaj, de elszalasztott lehetőség, pedig mennyire jó film lehetett volna. Kiváló az alapötlete, de az egészet leredukálja egy ilyen olcsó Pánikszoba koppintásra. Nagyon nagy kár érte, ritka az ennyire jó történet egy filmhez.
Hatalmas az ötlet, és jó a megvalósítás. Ugyan én egy kicsit többet vártam ettől a filmtől, de ettől függetlenül élvezhető volt. Ha a többi részt már annyira nem is, ezt azért egyszeri mozizáshoz ajánlom.