A csontember

Michael Rooker
Michael McGlone
Ed O'Neill
Angelina Jolie

A tehetséges rendőr, Rhyme (Denzel Washington) nyomozó élete látszólag derékba törik, mikor egy baleset miatt arra kényszerül, hogy ágyhoz kötve töltse napjait. Amikor azonban a városban egy sorozatgyilkos kezdi szedni áldozatait, Rhyme kapja a megbízást, hogy derítse ki, ki a tettes, és hogyan… Több

Rendező: Phillip Noyce
Forgatókönyvíró: Jeffery Deaver, Jeremy Iacone
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2000.03.02.

2023.08.28 Ergit

Krimi, de nagyon durva jelenetekkel!

Nagyon kedvelem Denzel Washingtont.Ebben a filmben az ágyhoz kötve is megcsillantja zseniális tehetségét.Ő viszi a filmet,ez nem vitás,köré épül minden.Egy kemény thriller,sok izgalommal,feszültséggel.Kiváló mozi.

2017.10.23 Deku

Ez a film híján volt mindenféle eredetiségnek és érdekesség fokozónak. Sajnos ez a film nagyon nem jött be. Kellett volna valami, ami miatt úgy érzem, hogy ez elragadó, de sajnos nem éreztem.

2017.06.24 Berto49

Csak Denzel Washington miatt nézhető, mert exPittné csak csücsörit a duzzadt ajkaival. Érdekes módon a gyilkosságok mindig éjszaka, világítás nélküli helyen történnek, csak az elemlámpa fényében mutatják a tetthelyeket és az áldozatokat. Egy őrült – ... Több

2022.10.13 Erik Csok

Amikor láttam, én kicsit többet vártam tőle. Nem igazán tetszett, pedig Denzel Washington a kedvenc színészeim közé tartozik, de ezt a mozit ő sem tudja megmenteni.Izgalmasnak izgalmas, de valahogy nem jön be, igazi okot nem is tudnék mondani. A végén a csavar, hát az sem valami nagy cucc. Egy-két jó jelenet van, de ennyi.

A film Jeffery Deaver azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett

Angelina Jolie-nak eredetileg lettek volna meztelen jelenetei is a filmben, de a rendező kivágta őket.Szerző: kázsé

A "folyó", amibe Angelina Jolie beleugrik, hogy megmentse az öregembert és az unokáját, valójában egy fűtött medence volt.Szerző: kázsé

Az eredeti könyvben Queen Latifah karaktere egy Thom nevű férfi volt.Szerző: kázsé

Értékelés: 7.3/10
(2021. 06. 17.)
Nyugodt szívvel mondhatom, A csontember minden hibája ellenére izgalmas és eredeti darab. Több