Egy kutya négy élete

A Dog's Purpose

A film összbevétele 205 736 628 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 47 170 forintot termelt.

A filmben feltűnt kutyafajták a következők: beagle, német juhász-terrier keverék, golden retriever, német juhász, Pembroke Welsh Corgi és St. Bernard-ausztrál juhász keverék.Szerző: Shelby07

Amikor kiszivárgott egy videó arról, hogy az egyik kutya erőszakkal merült vízzel teli medencébe, a készítők visszavonták az amerikai premiert, azonban az American Humane Association 2017. február 4-én bejelentette, hogy a felvételeket félrevezető módon szerkesztették, és nem történt visszaélés.Szerző: Shelby07

7 év korkülönbség van Britt Robertson és KJ Apa között, akik a filmben egy párt alkotnak.Szerző: Shelby07

A filmet nagyjából 22M $-ból forgatták le Kanadában. Szerző: dulkap

Eredetileg Bradley Cooper adta volna a főszereplő kutya szinkronhangját, ám őt végül lecserélték Josh Gad-re.Szerző: dulkap

A film W. Bruce Cameron "A Dog's Purpose" című könyve alapján készült. Szerző: dulkap

A film amerikai premierjét lefújták, miután a PETA nevű állatvédő szervezet a film bojkottjára szólított fel.Szerző: wintermat