Egy kutya hazatér

A Dog's Way Home

Artsomnia
2019/01/11

Az Egy kutya hazatér kiváló családi mozi, amely kortól és nemtől függetlenül invitálja a közönséget egy szívhez szóló, bűbájos, szerethető kalandra, amely hiányosságai ellenére is remekül ábrázolja az emberek és kutyák közötti elszakíthatatlan köteléket Több

Vox.hu
2019/01/12

És nem. Nem Lassie-nek hívják. Hanem Bellának. És az okozza a galibát vele, hogy pitbull-vér (is) csörgedezik az ereiben. Fáradtságos road movie-ja viszont azokat ragadhatja leginkább magával, akik azt sem tudják, ki az a Lassie. Vagy mindegy nekik, csak kutyás film legyen. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/01/22

Állati nagy kaland
Azt nem tudom, hogy ilyen valóban létezik-e, de tételezzük fel, hogy vannak állatok, akik többszáz, vagy akár több ezer kilóméter távolságról is képesek arra, hogy hazataláljanak, és ebben az esetben szigorúan szorítkozzunk a négylábú kedvenceinkre. A filmet végigkísérik a kutyus világra rácsodálkozó, naív gondolatai, ami nekem nagyon tetszett, hiszen a készítők jól mutatták be az ebből fakadó játékosságot, amiből persze nem egy nagyon jó poén keredett végül. Több

Filmezzunk.hu
2019/02/01

Értékelés: 3.7/10
Nem meglepő módon, a siker garantált, ha egy film címében szerepel a „kutya” szó. Várhatóan ez az alkotás is nagyszámú nézőt fog a mozikba csábítani, azonban a film megtekintése után, felmerül a kérdés: vajon jogosan?! Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!