A fantasztikus Róka úr

Fantastic Mr. Fox

2023.12.01 harnas1207

Nem vicces, nem érdekes. Érzésem szerint a felnőtt célközönségnek szól, de túl elvont és unalmas. A különleges technika, amivel készült nem tud egy egész estés filmet elvinni a hátán.

2022.01.31 jakedave

Roald Dahl azonos című kisregénye sokkal jobban tetszett. Sose tudtam Wes Andersonnal azonosulni. :(

2018.11.17 dailyfilmsan

Odáig meg vissza voltam tőle. Teljesen magávalragadott. Tetszett hogy az állatok megmaradtak állatoknak és el kezdtek marcangolni vagy fújni egymásra. Bár lehet benne kivetnivalót találni miért nem jó de én nem találtam nekem ez úgy volt jó ahogy volt.

2017.02.05 hszpp

Nagyon jo film-mese közötti átmeneti. Gyerekeknek, néhány ijesztő jelenet miatt nem ajánlanám, azonban felnőtteknek annal inkabb. Nagyon különleges grafikája van,s igen jo mondanivalóval is rendelkezik.

2018.03.02 ArpiHajdu és Réci

A képernyő elé szegez

Wes Anderson próbálkozása a stop-motionnel, első rész. Meg kell mondjam, Wes Anderson világa nagyon érdekes, kell hozzá hangulat, de ha egyszer magával ragad, akkor nagyon könnyen meg lehet szeretni nemcsak egy filmjét, hanem a direktor egész munkáss... Teljes kritika

2017.07.24 Deku

Kicsikét furcsa volt első pillantásra de aztán aranyos és pofás kis története lesz ennek a dolognak.Ez olyan amitől nem várok többet mert mindent beleadott ami elvárható tőle. Szerintem azoknak jön be leginkább akik vevők az ilyen stílusra. Kikapcsolódás az egész családnak.

2015.09.24 Zsceeeka

Huh, nagyon tetszett ez a történet, a rendezés ugye szuper volt, a látványvilág és a humor is egyedi, de a rendező felismerhető volt ezek alapján. Eredeti hangon pedig még többet ad, hisz világhírű színészek a szinkronhangok.

2017.10.03 SzFa

Egyáltalán nem tetszett a megrajzolás bocsék, és a történet túl felnőttes egy gyermek számára. Furcsának találtam a rókaúr nézetét a világról. Nem tudom senkinek sem ajánlani.

2022.08.30 Reitman

Egész jó, szerintem ha kisgyerek lennék, akkor nagyon tetszene!

2015.09.29 Loborg

Nagyon aranyos és legfőképpen vicces kis " filmecske " , a rendező kézjegyét magán viseli . Nagyon jókat röhögtünk rajta , mindenképpen ajánlom a rendező rajongóinak.

2017.03.12 NorbiP

Tartalmilag nagyon jó, és az animáció is nagyon szép. Szerintem Anderson kitett magáért itt. Bárkinek tudom ajánlani, aki szereti a munkásságát/az animációkat.

2022.03.08 Péter Fazekas

Kissé elvont, de van mondanivalója, nekem tetszett

2016.07.24 Igob1

Nem igazán értem, hogy mit akartak ezzel a készítők. Sem gyereknek, sem felnőttnek nem való igazán ez a meseszerű cucc. Egy gyereknek túl ilyesztő egy felnőttnek meg unalmas sajnos. Semmi kiemelkedő nincs benne maximum a technikája ahogy készült.

2016.04.26 mrfaktor

Hát ez veszettül jó volt. Ennyi ötlet egyetlen stop-motion filmbe. A hangulata, a zene, a látvány, a történet, mind átlagon felüli. Zseniális. Wes Anderson már a többi filmjével is bizonyította számomra, hogy az egyik legelborultabb látványvilág megalkotására képes.