A galaxis őrzői vol. 2.

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017.08.24 Kadinta

Megértem, hogy nehéz egy minden humort kimerítő filmnek humoros második részt írni a poénok ismétlése nélkül, de könyörgöm, ez mi.... persze néhol vicces, de felbukkan egy új fő gonosz, rögtön le is győzik, megjelenik egy új ellenséges faj és tonnány... Több

2018.01.12 Krisz860423

Az első rész jobb volt. kicsit butácska dolgok vannak benne, néha már eléggé túlmisztifikált ez a bolygó amin vannak.

2022.11.27 BDJN

Jobb, mint az első.

2017.05.05 KingPin

Igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy hiába viccesebb, grandiózusabb, látványosabb, de nem haladja meg az első rész színvonalát. Ellenben hozza azt, és mivel az első zseniális volt, ha önálló filmként kezelem, a képregény adaptációk között a vol 2 még mindig az.

2018.01.16 lendvaicsaba

A Marvel filmek közül a Galaxis őrzői tettszett a legkevésbé,ami nem azt jelenti,hogy rossz film, csak nem az én ízlésem. De ez a rész sokkal izgalmasabb volt és persze Baby Groot és Yondu vitte a hátán a filmet.

2017.11.21 Jessi:)

Az első rész után ehhez a részhez is nagy reményeket fűztem. Valójában nem csalódtam, a poénok még mindig jók voltak, bár számomra néhol erőltetettre sikerültek. Groot nagyon aranyos *.*

2018.07.08 Ghades

Ilyen egy igazi jó 2. rész... esküszöm megkönnyeztem a zárójelenetet. Csak azért, mert csilivili scifi, és mert folyamatosan dől a szereplőkből a hülyeség, kár lenne azt mondani, hogy nincs eszmeisége. Igenis megállja a helyét drámaként is. Peter Quill a tökéletes tragikus hős.

2018.03.23 _biro

Vicces film, imádni való karakterekkel. Bár nem vagyok Marvel-rajongó, sőt, a nagy felhajtás miatt inkább már csak azért sem nézem meg az ilyen filmeket, de ezt megéri! Mindenkinek ajánlom, családi filmnézésre is tökéletes.

2018.03.07 MrGrand

Azt hiszem, számomra jobb volt mint az első rész. Én úgy érzem rátettek egy lapáttal, mindenre amire lehetett tenni eggyel. Pazar film.