Josh Stewart
Tim Griffin
Shannon Kane
Erin Way
Emma Fitzpatrick

A The Collection a The Collector torture porn-horror folytatása Patrick Melton és Marcus Dunstan, a Fűrész IV, V és VI íróitól. Elena (Emma Fitzpatrick) egy titkos buliba megy, ami hamarosan vérfürdővé változik, és Emma a Collector pszichopata sorozatgyilkos áldozatává válik. A Collector túszul ejti és egy elhagyott szállodába viszi a lányt, amit a kínzás és halál labirintusává alakított. Elena apja (Christopher McDonald) zsoldosokat fogad fel, hogy kiszabadítsák Elenát, de szükségük van Arkin (Josh Stewart) segítségére, aki az egyetlen túlélője az első filmnek, és végig tudja vezetni őket a labirintuson.

Forgatókönyvíró: Patrick Melton, Marcus Dunstan
Premier: 2012.09.21.

The Collector  (2009)

2024.03.17 Kóborló

Félrement folytatás

Évekkel ezelőtt volt már szerencsém a 2009-es The Collectorhoz és a 2012-es folytatásához, a The Collectionhöz, de míg az első rész esetében az tisztán megmaradt az emlékezetemben, hogy egy jól összerakott horrorfilm volt, addig ezt már nem mondhatom... Teljes kritika

2018.06.14 respect the movies

Szerintem gyenge film lett! Ezt a kifejezést hogy gyenge film lett, mindenképp úgy értem, hogy az előző részhez képest, illetve mivel a folytatás nem lépte meg azokat az elvérásokat, amik miatt nagyon is bizakodó voltam vele kapcsolatban! A 2009-es r... Több

2017.09.28 Wesleyvep

A gyűjtő után én sokat vártam a filmtől, de nem igazán kaptam meg azt, amire számítottam. Van egy-két aspketusa, amiben jobb az előzménynél, de minden összevetve ez már egy kissé vontatottabb epizód.

2019.03.11 barcika

Szerintem ütős kis horrorfilm, jól odacsap!!! Horror kedvelőknek kötelező!!!!

2015.01.14 daniel52

Ez lényegében egy folytatás, úgyhogy, aki nem látta a Collectort, annak lesznek ködös részek, bár a film nagy erénye, hogy önállóan is értelmezhető. Nagyon jó, atmoszférateremtő horror. Csakis ajánlani tudom!

2011. 01. 18-án kezdték meg a film forgatását, és 2011. 02. 25-re el is készültek a felvételekkel.Szerző: Kóborló

2019 májusában jelentették be, hogy trilógiává bővítik a franchise-t. 2019 októberében el is kezdték a forgatásokat, de nyolc nap forgatás után teljesen leálltak vele. Egyes pletykák szerint a forgatókönyvírók (Marcus Dunstan és Patrick Melton) többször is összekülönböztek a producerekkel, és emiatt állították le a forgatást.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Marcus Dunstan egy interjúban beszélt arról, hogy azért nevezte el a filmben látható hotelt Hotel Argentónak, mert nagy tisztelője az olasz származású horrorfilm rendező Dario Argentónak.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének Marcus Dunstan-nek ez volt a második rendezése, az első a 2009-es The Collector volt, ami eme film előzménye volt!Szerző: respect the movies