A hercegnő és a kobold

The Princess and the Goblin

2023.03.08 ND47

Őszintén

Akiknek nem tetszik, azok „szopogassák ki körmeim alól a koszt!”

2020.08.21 Crystaldeer

gyerekkorom nagy kedvence

Nagyon szerettem ezt a mesét, persze gyerekszemmel mindent máshogy lát az ember :) őszintén talán még egy két jelenetet ijesztőnek is találtam. Felnőtt fejjel pedig már tudom, hogy egy zseniális magyar alkotás. Nagyon kár, hogy ma már nincsenek ilyen jó magyar mesék.

2019.08.02 Ms. Akárki

Zseniális mese. Gyönyörű fantáziadús történet és egyedi rajzolt mese ez még. A zenék pedig még kiemelkedően gyönyörűek, főleg amikor a hercegnőt a föld alatt keresik. Gyerekkorom egyik kedvence.

2016.12.05 ArpiHajdu és Réci

Gyermekkorom egyik kedvenc meséje. Volt, hogy egy nap kétszer egymás után megnéztem. A rajzfilm-gyártásnak abban a korszakában készült a mese, amikor még kézzel rajzolták meg a szereplőket, ám ennek ellenére a figurák sokkal szebbek, mint egyes moder... Több

2021.11.08 a-arnold

Én is tudok csatlakozni a korábbi véleményekhez. Én is gyerekkoromban láttam, és mai napig egy végtelenül jó rajzfilm. 100x többet ér, mint a 3D-vel és számítógéppel kreált szupermodern alkotások! Ma is hasonlókat kellene készíteni, és lehetne valódi... Több

2022.05.10 JRD

A filmzene mind a mai napig a fülemben cseng. A történet aranyos és valahol tanító jellegű. Még azoknak is remek szórakozás lehet, akik a mai modern animációkon nőttek fel. Egy mese, ahol karaktere van minden egyes szereplőnek. Van benne szeretet, ba... Több

2020.09.22 MP170506

Nagyon imádtam gyerekként ezt a mesét. Itt-ott számomra kissé ijesztő volt gyerekként. De egyébként egy remeke alkotás, remek történet, aranyos karakterek.

2018.12.16 harnas1207

Gyerekkoromba nagyon szerettem ezt a mesét. Képes voltam bármit lemondani, csak hogy láthassam. Nem értem mi ragadott meg benne ennyire, de jobban lekötött, mint bármely Disney film.

2018.09.28 MKristijan

Legelőször mélyen bántott ez a mese, féltem a trolloktól, de ahányszor meghallottam a bányászok dalát, mindig felbátorodtam én is. Ma már vidáman nézem végig ezt a remek alkotást, és biztos ajánlani fogom az új nemzedéknek is.

2020.05.17 Klauka89

Kedvenc

Kedvenc gyerekkori mesém volt, kívülről fújtam régen. :) Imádom a képi világát, a szinkront, a történetet, mindeeeent. Minárovits Péter ❤️

2017.11.03 SzFa

Aranyos mese, még is nagyon elfeledett. Csak ajánlani tudom a gyerekeknek, jó szinkron, jó megrajzolás, remek történet. Nagyon aranyos, humoros rajzfilm.

2016.05.16 ereln

Nagyon szeretem ezt a magyar rajzfilmet, régen minden héten beraktam VHS-en és megnéztem, nagyon jó nosztalgiafaktor nálam. Aki teheti nézze meg mindenképp!

2016.06.23 postaslaszlo8

Egyik legkedvesebb rajzfilm a gyerekkoromból a zene nagyon megfogott mindig is. Nagyon szép kis mese és döntőrészt magyarok csinálták, nagyon jó!!!

2019.02.07 Vágottszemű

A többi film jobb lett szerintem. Ez egyáltalán nem tetszik nekem. A története is elég rossz. Hogy létezhet ilyen hely? Teljesen érthetetlen az egész film.