A hobbit: Az öt sereg csatája

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2016.02.09 norbi0102

Remek befejezése a filmnek.Bár egy kicsit idegesitő,hogy kb.másfél órán keresztűl csak orkokat gyilkolnak.De ennek ellenére látványos,izgalmas volt és Martin Freeman még mindig remek szinész.

2015.03.08 Rayman102

Nem tudom, hogy jobb lett-e a második résznél talán igen, de a háborús rész tetszett. Főleg azért mert 5 sereg csatázott ezáltal sokkal több mindent beletehettek a harcjelenetekbe az új harci lényekről nem is beszélve.

2015.02.10 Lord British

Gyűrűk Ura-rajongóknak kötelező darab, de sajnos nem ér fel a nagy elődhöz. Egyáltalán nem lett volna szükség egy ilyen történet feldarabolásához. A karakterek szerintem kissé elnagyoltak, a történetben vannak logikai bakik, és az egész valahogy kiss... Több

2015.08.12 Rikudou6

Nem voltam odáig érte. Értem, amit mondani akar a film, de nem kötött le, szó szerint vártam, hogy mikor lesz vége. Egynek elment, azért de ennyi. Átlagosan közepes a kategóriáján belül.

2015.05.20 superxaba

Monumentális befejezése ez Tolkien könyve második trilógiájának, érdkees módon nem volt hiányérzetem mint szokott lenni, amikor ilyen hatalamas eposz-szerű filmeket nézek.

2015.04.25 adibandii

2016.09.06 Lost Silver Book

Sokkal jobb, mint A Gyűrűk Ura. A gyűrűk ura engem idegesített, mert nyomába sem ér a könyvnek. Fontos, hogy semmiképpen se hasonlítsuk ezt a művet a gyűrűk urához, mert az olyan lene, mintha a két könyvet hasonlítanánk. Hogy érhetne a Hobbit könyvbe... Több

2015.06.16 cunci

Számomra 2014 egyik legnagyobb csalódása ez a film. Egyszer nézhető, átlagos filmet csináltak belőle. Nagy kár érte. Az első egy óra még elment, de a második óra azzal a hosszú csatajelenettel, már sok volt. A látvány, a zene, s a tájak rendben volta... Több

2015.08.01 tamas84

Nekem valahogy az egész trilógia nem jött be, pedig imádtam a Gyűrűk Urát. Elfogyott a lendület a Hobbitban, kár érte.

2015.06.09 Skarsh

Méltó befejezése a Hobbit trilógiának. Kicsit soknak éreztem és néhol unalmasnak is a hosszú harcjelenetet a végén. Ettől függetlenül a légkör egyből beszippantott és a 144 perc nagyon hamar eltelt, néztem volna még. Minden hibájával együtt szerettem, és meg fogom nézni még többször is!

2015.08.20 Filmzabáló

Van, aki nem ismeri ezt a fergeteges fantasy franchise-t? Tetszett az egészben, hogy totál tele van túlzásokkal, ahogy egy fantasyban szokott lenni, de ez így tökéletes!

2016.07.22 Igob1

Hát a Hobbit filmek egyszerűen fel sem érhetnek a Gyűrűk ura három részéhez. Nem is értem, hogy ennyi idő után miért emeltek fel egy új történetet, miért dolgozták fel a Hobbit könyveket. Egyszerűen csak a pénzről és a bevételekről szól már ez csak sajnos. Nosztalgiának jó, de semmi többre.

2015.02.02 nikiszalanics

Ez a rész volt a legjobb a többihez képest, mert sok volt a " csata és a vérengzés", nem csak vándoroltak az egész film alatt.

2015.07.16 Pillcsi

Méltó befejezése a filmnek,remekre sikeredett.Sok érdekes fordulat van benne és a látványvilág egyszerűen tökéletes.Imádtam ezt a részt.Bár a csatáknál némi túlzásokba estek,de ennyi belefér.