A Karib-tenger kalózai: A világ végén

Pirates of the Caribbean: At World's End

2016.12.12 film kedvelő

Elképesztően látványos egyértelműen a legjobb mind a négy közül és a sztori mindent ver egy elképesztő nagy színészi gárda szerepeltetésével kivitelezésével. Felejthetetlen beszólások váratlan fordulatok.

2015.06.16 AESB

Szórakoztató, izgalmas, kalandos, pörgős film. A humora fantasztikus, a látványvilága kiváló, a szereplőgárda csillagos ötös. Minden minden tökéletes! Remek kikapcsolódást nyújt!

2015.04.27 Mozi22

Csak néhány érv: 1; imádom a kalózokat, 2; a történet pörgös, érdekes és humorban sincs hiány, a jelmezek pedig írtó klasszak és 3; az Isten szerelmér Johnny Depp!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajó döntögetés Jackért XD Nagyon király volt :D Mint az eddigi összes részt, ezt is imádtam :) A hangulata és a humorok, amik ebben a filmben vannak :D Hát nagyon frankó

2015.11.30 laura2694

sajnos ég gyengébb, mint a 2. Túl sok a látványelem, nagyon kusza, követhetetlen, kaotikus. A filmzene viszont nagyon jó :)

2017.10.13 Bogii

Kicsit már laposra és erőltetettre sikerült nekem, de attól még nem volt rossz.

2015.10.29 domi1229

Számomra onnan vált érdekessé amikor elkezdtek harcolni a Bolygó Hollandi és a Gyöngy csatája eszméletlen jól sikerült. A kalóztanács ami még nagyon tetszett, plusz Jack Sparrow apja nagyon eltalálta a karakterét.

2019.10.17 Anjah

Nem ütött akkorát mint az első 2 rész, de ez sem volt rossz. Kicsit hiányoltam Jack-et, kevés szerepet kapott ebben a részben. Mondjuk nekem az egész történetben ő a kedvencem.

2015.03.31 Lallerr33

Át kellett hirtelen gondolnom a név alapján, hogy ez hányadik rész is. Már régen volt ez is. Igazából nem volt rossz, de már egy kicsit túlnyúzták a történetet, sokadik folytatás, már nem olyan élmény, mint elsőre, és erre most látom hogy lesz még... kíváncsi vagyok.

2015.02.23 Jcsornane

Az osszes resz kotelezo darab mindenkepp erdemes megnezni izgalmas vicess jelenetek valtakozasa, Johnny Depp remek alakitasaval. Nagyon szorakoztato, izgalmas kalandfilm-vigjatek, nem is tudok hozza hasonlot mondani.

2015.02.18 ioinme

A kalózos film lezárása jobb lett, mint a második rész. Nekem az elsőnél is jobban tetszett, érződik a végső nagy csata hangulata az egész film alatt. Nagyon látványos, viszont a történetre itt már egyre kevésbé ügyeltek, inkább a harcokra fektették ... Több