A Karib-tenger kalózai: A világ végén

Pirates of the Caribbean: At World's End

2023.11.17 kabel

Meglepően okos, hihetetlen látványos

Ez A Karib-tenger kalózai-filmek utolsó értékelhető darabja. Egy remek lezárást adó, katartikus és fantasztikus látványmozi ez, érdekes rétegelt karakterekkel, meglepően többszintű dialógussal és egy olyan lezárással, ami nemcsak grandiózus, de fordu... Teljes kritika

A maszkok,a díszlet,a látvány első osztályúak mind.Jó a történet,és Johnny Depp megint zseniálisan játsza szerepét.Nekem a zene is nagyon tetszik,úgy alapjában véve jó mozi!

2017.07.18 Deku

Nekem nagyon tetszett még ez a rész is, itt még tudott szórakoztató és üde lenni a film sorozat eme darabja. A karakterek változatlanul hitelesek és humorosak voltak. Szerettem.

2017.08.03 Orosz István

Jobban tetdsett mint a második rész, jobb folytatás lett. De az első részt szerintem semmi nem múlhatja felül. Ink akció dús, mint poénos volt, és a végén is volt csavar.

2019.02.17 dailyfilmsan

Imádom az egész szériát, mindet más és más dolog miatt. Ez a film a zenéivel lopta be magát a szívembe azon felül hogy frappáns, vicces és látványos. Tudom sokaknak a zenék ugyan azok és hasonlóak de ebben a filmben tér el legjobban attól az alaptól ... Több

2019.05.05 Norbert93

Ez nekem már túl Disney-s lett, Jack Sparrow tapsi-hapsiként rohangál, semmi nem maradt már abból amit az első részben megalapozott, oda lett belőle a "rosszfiú". Vállalható a film mert látványos és vannak nagy jelenetek, de ezzel szemben vannak nagy... Több

2020.09.17 MP170506

Ahogy a többi része a sorozatnak, ez is kiváló lett. Nagyon jó a történet, jók a poénok, kiváló a látványvilága és remek színészek játszanak benne. Engem megvett!

2019.05.31 Ms. Akárki

Ez a talán leggyengébb rész a Karib-tenger Kalózai szériában. Csupa látvány és pirotechnika, de szinte nulla történet. Kb két mondatban el lehet mesélni a sztoryt és ez eléggé lehangoló. Sajnálom, mert sokat vártam ettől a résztől is.

2017.10.20 Bazzzsi

Remek kalandfilm, de sokat nem kell az embernek gondolkodni a történéseken, minden történik sorjában. Kicsit összetettebb sztorival nagyobbat üthetett volna.

2017.07.23 rainman

Érdekes, hogy a trilógiából ezt tartják a leggyengébbnek, pedig hangulatban, látványban, izgalomban szorosan ott van a zseniális első rész után! Évekig kerülgettem, elriasztott a hossza, de hiba volt, mert vérbeli kalandfilm. Valóban vághatták volna ... Több

2018.11.15 kevelin

Mint minden Karib-tenger kalózai film ez is nagyon tetszett. nagyon szeretem az egész sorozatot szerintem szuper film mindegyik. Remélem még lesz pár része, és az itt még nagyon jó Johnny Depp újra magára talál

2016.08.10 VFTS

Itt már kezdet hanyatlani egy kicsit a sorozat. A történet jó és látványos is a film, de valahogy mégse közelíti meg az előző részeket.

2018.02.19 SzFa

Az első rész mindig a legjobb és ez a Karib- tenger kalózai film 'sorozatra' nagyon igaz. Egyedi, izgalmas és rendkívül vicces. Jonny Depp a sztár benne hihetetlenül jól alakítja a lázadó kalóz szerepét. Fantasztikus egy film, csak ajánlani tudom.

2019.02.18 szabomarc

Talán a sorozat utolsó, még értékelhető része, a 4. és az 5. rész már förtelmesen rossz lett szerintem. Ebben még Sparrow-val is meg voltam elégedve, illetve mindenki mással is, a történet is izgalmas volt, tetszett.