A Karib-tenger kalózai: A világ végén

Pirates of the Caribbean: At World's End

2018.07.17 czerik

Egész jó film, de ez is már szinte csak egy a sok közül.

2016.05.19 wooderman

Humorban, akcióban, szerelemben gazdag film. A kalozfilmekből nem sok készült, pedig az ilyen alkotásokra igazán nagy igény is lehetne. Zseniális az elképzelés, szerelem, hűség, árulás. Minden ami egy jo kaloz filmhez kell.

2017.05.22 Sem Rorrey

Számomra csalódás volt az előző két rész után. Önmagában jó film, de a sorozatból kilóg.

2016.05.21 Vadgazda

Nem hittem el, de sikerült a második rész után újra egyedeit, látványosat nagyot alkotni. Mindenképpen mozgalmasabb mint a második rész, az elsőhöz mérten nem sokkal marad le, szerencsére a szereplők nem változtak csak a karakterek de így is kifejezetten ajánlott a sztori végére kiváncsiaknak.

2016.02.16 Rayman102

Az összes rész közül nekem ez a kedvencem. Nagyon tetszik a nagy flották összecsapása. A világ egy más részén is megismerhetjük a kalózokat. Vicces, izgalmas, látványos.

2017.10.01 Bibabac

Nagyon hangulatos folytatás. A történet végre kerek egész lesz, választ kapunk a kérdéseinkre, és közben egyre mélyebbre merülünk a kalózok világába. Sokkal jobb, nézhetőbb, mint a második, de anélkül nincs értelme, így kénytelen vagy azt is végignézni, hogy élvezhesd a harmadikat.

2017.07.17 Zsuzsy

Tipikus, igazi kalandfilm, amiben valóban pörögnek az események végig. Egy pillanatig sem volt unalmas. Aktív, pörgős film. Kategória kedvelőinek tetszeni fog!

2015.08.16 doffy_joka

Nincs még egy ilyen film az biztos. A maga nemében kiváló alkotás. Elképesztő a látvány és úgy kompletten az egész csodálatos. Engem teljesen elbűvölt így nem is volt kérdéses, hogy jól szórakoztam.

2017.09.30 koba1996

Szerintem a sorozat csúcsa. Egyértelműen. Mind hosszúsága, mind akciódússága miatt, ráadásul a karakterek benne mind annyira remekül meg lettek csinálva, hogy egy élmény az egész.

2016.07.28 feketerigous

Nagyon jó film, mindig újra tudnám nézni. Humorban és akcióban gazdag. A szereplők kivétel nélkül jól alakítják a karaktereiket, bár olykor- olykor néhány megszólalás kissé erőltetettre sikeredett. Ennek ellenére én imádom a Karib-tenger kalózai filmeket!

2017.05.02 Wolowitz

Még mindig nagyszerű alkotás. Ez a rész is akárcsak a többi, nem hoz szégyent a sorozatra. Izgalmas és humorban pedig egyáltalán nincs hiány. Minden meg volt ebben a filmben ami egy jó kikapcsolódáshoz kell.

2016.04.29 ukla

A széria legjobb darabja.Örültem, hogy ezt a nagyszerű kalandokkal teli történetet folytatták.A főhősök ismertek, viszont a kalóz gyűlésen az a rengeteg sok kalóz az valami eszméletlen jó lett.Igazi vérbeli kalóz film ami csak a törvényen kívüli szab... Több

2015.06.18 szune40

A harmadik rész is pont annyira lett jó amennyire vártam. Nem lett a sztori lagymatag és a karakterek is ugyanazt a jó színvonalat hozták amit elvártunk. Ezen felül a poénok ismét aratnak.

2015.06.02 era93

Ki ne szeretné a kalózokat? Na ugye ez már egy jó indok és ha ez nem elég akkor dobjuk fel Johnny Depp-el, egy fantasztikus sztorival és jó néhány humoros beszólással. Így lett a Karib-tenger kalózai. Szuper film!