A király beszéde

The King's Speech

2015.03.03 palfi24

Nehéz erről egy sort szülni, de egy remek film ez, ami szerintem megérdemli a számos elismerést, amiben részesült. Nem kell történészprofesszornak lenni, hogy az ember felfogja a történetet és az emberséget amiről szól a film. Nekem ezt jelenti. 10/10

2015.02.22 Tüneményes

Colin Firth és Geoffrey Rush olyan hihetetlen párost alkott ebben a filmben amitől már annyira nem is fontos a történet. Az Oscar díjnál a mellékszereplő esetében tévedtek. Azt hittem, hogy egy olyan történelmi filmet fogok látni ami majd két órán ke... Több

2015.03.01 dodmin

Colin Firth, Geoffrey Rush és Helena Bonham Carter. Szerintem nem is kell tovább ragozni. Egy nagyszerű film nagyszerű színészekkel.

2015.12.28 Zsu99

Őszintén szólva a színészek miatt jobbra számítottam. Több esetben unalmasnak és lassú cselekményűnek éreztem. Egyszeri nézésre alkalmas, de semmi extra.

2015.02.21 adelheid

Colin Firth az egyik kedvenc színészem, remek alakítás volt tőle a dadogó uralkodó szerepe. Nagyon szép történelmi film, élveztem minden percét.

2015.08.19 mártilány

Nem hiába a 12 Oscar-jelölés, A király beszéde rendkívül jó alkotás lett. Colin Firth, Geoffrey Rush és Helena Bonham Carter elképesztő színészi teljesítményt nyújtott, miközben az egész filmet átjárja az intelligens humor, ami manapság meglehetősen ritka. Azóta az Életrevalókban láttam csak hasonlót.

2015.02.10 szbabus89

Colin Firthben nem kellett sem csalódnom, nagyon jól eltalálta a szerepet profin hozza az önbizalom hiányos és beszédhibás királyt. Szuper film volt! Örülök, hogy megnéztem.

2015.11.28 Hangus

Nem volt olyan rossz film,csak nekem a kor az uralkodás története nem tetszett.Colin persze ezt a szerepet ia remekül el tudta játszani.Egyedül ő tetszett a filmben.

2015.02.17 Brie

Nagyon tetszett a film. Izgalmas volt és a maga módján humoros, Colin Firt, Geoffrey Rush és Helena Bonham Carter nagyon jó színészi képességről tettek tanúbizonyságot ebben a filmben is.

2015.07.30 aria76

Nem vártam sokat a történettől de annál többet kaptam! Kellemes kikapcsolódás volt!

2015.03.01 molzol84

Lassú, vontatott, de ennek ellenére tartalmas és érdekes, tanulságos film. Gondolkodni kell rajta, akkor lehet érteni az egészet.

2015.03.29 babus1004

Jó kis történelmi dráma. Kicsit vonatott, lassú de érdekes film. Colin Firth fantasztikusan alakított a beszédproblémával küszködő király szerepét. Zseniális alakítás.

2015.02.27 leszti6

Bár mindenki szerint nagyon jó film, és én ezt nem is cáfolom, de én egy kicsit többet vártam , de így is jó volt.Persze Colin Firth zseniális, ehhez nem férhet kétség.

2020.01.21 TeeRPaaK

stílusos film nagyon