A majmok bolygója: Forradalom

Dawn of the Planet of the Apes

2015.11.28 storeman

A folytatástól én egy kicsit többet vártam. Azt el kell ismerni, hogy nagyon életszerűek az ábrázolások, néha fordulatos is a film, valami mégis hiányzik.

2015.03.06 Sniper

Hosszú volt. Nagyon. Nem pontosan értem, hogy miért, hiszen a történet kábé annyira volt összetett, mint a Pokahontasz. Ahhoz képest, hogy ennek leginkább egy átvezető filmnek kellene lennie egy rendes majmok bolygójához (remélem!) egy kicsit túlzásba vitték ezt a filmet. Mondjuk a majmok animációja elképesztő volt.

2016.07.07 online91

Egy picit az előző rész jobban tetszett, de azért remek folytatása annak. A hangeffektek engem nagyon lenyűgöztek, a majmok ordítása, vagy a lövések elég intenzívek voltak. Caesar a kedvenc karakterem, de Koba is kíváncsivá tett. Várom a folytatást.

2016.08.03 hunfolker

Nagy csalódás volt a film, főleg az eredeti filmek hírnevéhez képest.

2015.02.09 Bau1981

Egyszer nézős, de Cinema City sajnálhatta, hogy nem vette fel, mert a többi mozi igen jó bevételt csinált belőle. Magam részéről remekül szórakoztam rajta, várom a folytatást (ha lesz). 10/6

2015.02.09 dtrix

Azt gondolom veri az első rész szintjét, nem kezdek el most a tartalom mögötti filozófián meg társadalomkritikán rágódni, azt gondolom ez a film akkor is remek, ha az ember nem gondolkozik el utána. A látványvilága is fantasztikus, és bővelkedik fordulatokban, izgalmakban. Az osztályzatom 8/10.

2015.01.25 simi09

Bár jobb mint az első rész, de még mindig nem az igazi. Néhol vontatott, a CGI nagyon jó. a hangulat is a helyén van. A sztori lehetne tartalmasabb

2015.03.19 pottyospanna

Az első rész jobban tetszett, de ez sem volt rossz. Láthattuk a majmok fejlődését, és azt is, hogy közöttük is lehet konfliktus. Kíváncsian várom a 3. részt.

2015.03.26 ch003067hd

Az előző részekhez képest nekem egy kicsit unalmasnak tűnt, de abszolút nézhető volt. Látványos film, izgalmas, jó színészekkel, remekül összerakták!

2015.03.25 casio_betti

Nekem csalódás volt. Hosszú volt, vontatott, sokkal jobra számítottam. Kár, az első mindent vitt. Ha lesz folytatás gondolkodom hogy megéri-e. Jó oké, nyílván igen.

2015.01.27 Tresor

Nagyon jó! Látványos, jó a történet is .

2015.01.26 KG

Caesar odaveri még az emberi vezéreket a maga formájában!

2015.03.18 Nina73

Andy Serkist már "normális" állapotában már fel sem ismernénk. Vagy egy gyűrűt szorongat vagy egy majom család élén magyaráz. Nehéz feladatai vannak de mindig hozza a jó teljesítményt. A film maga, nagyon hosszú volt de élvezetes.

2015.03.02 balogh.petr

Habár az első részt nem sikerült felülmúlnia, azért elég jó történetet hoztak össze. A látvány még mindig nagyon jó!