Médium

Joey King
Mireille Enos
Molly Ringwald
Patricia Arquette

A fiatal jogászhallgatónak, Allison Dubois-nak furcsa álmai vannak, melyek mindegyike valamilyen bűncselekményhez kapcsolódik. Férje egy nap elküldi álom-lírásait a kerületi ügyészségre, hátha ráismertnek valamelyik bűnesetre. Csakhamar kiderül, hogy a nő álmaiban nem lezárt, hanem… Több

Premier (HU): 2006.08.23.

2021.11.18 Péter Fazekas

Nagyon szerettem!

2019.09.03 Ms. Akárki

Imádom a mai napig. Kevés ilyen részletesen felépített és átgondolt sorozat van manapság. Az első évadot kötelező mindenkinek látnia szeritem. Allison ahogy felgöngyölíti a nyomozásokat bravúros, izgalmas és megható egyben.

2015.10.03 rbernadett

Minden részét szerettem, de valahogy az Anjelica Hustonnos részek maradtak meg a legjobban. Azok nagyon megérintettek.

2021.11.14 Klauka89

Zseniális

Régen sokat adták a tévében, amikor még kamasz voltam és sok időt töltöttem a nagyszüleimmel. Akkor nem követtem figyelemmel, hány évada van, vagy melyik rész melyik után következik. Valahogy elém keveredett újra, és megnéztem az első évadot. Nagyon jól összeállított, átgondolt epizódokat láthatunk. A bűntények, a háttereik, a szereplők nagyon jó teljesítenek. Még Push Parancsnokot is meg lehet szeretni. :) Nagyon bírom a családi vonalvezetést is a Dubois házban, a lányokat, hogy őket is olykor-olykor beleszövik a médium világába. Patricia Arquette nagyon jól játszik, rendkívüli módon illik a szerepébe. Számomra annnyira megmosolyogtatóak azok a jelenetek, amikor esténként Joe-val a fürdőszobában beszélik meg a nap eseményeit, miközben Joe borotválkozik, Allison meg fogat mos. Annyira hiteles és eredeti, hétköznapi. Joe haláli forma, imádom! Nézni fogom a többi évadot is.

2016.12.28 Gigi

Sok évad, sok rész, de valahogy mindig hozott valami újat. Én kifejezetten szerettem a magánéleti szálat is, nem csak a nyomozást. Kedvenc sorozatok egyike.

Sofia Vassilieva kénytelen volt kihagyni az ötödik évad pár részét, ugyanis akkoriban forgatta a A nővérem húga című filmjét. A színésznőnek a szerep kedvéért kopaszra kellett vágatnia a haját. Hogy támogassa őt, Patricia Arquette is hasonlóan tett, ezért láthatjuk mindkettőjüket rövid hajjal a hatodik évadban.Szerző: hp

Patricia Arquette elmondása szerint az egyik producer arra kérte, hogy adjon le néhány kilót, azonban a színésznő elutasította a kérést, mondván, karakterének három gyermeke van (akárcsak magának Arquette-nek), és semmi baja nincs a saját alakjával.Szerző: hp

A sorozatot egy valódi "médium", Allison DuBois ihlette.Szerző: hp

Miguel Sandoval (Davalos) lányát valóban a színész saját lánya alakítja.Szerző: hp

A valódi Allison DuBois tanácsadóként vett részt a forgatáson.Szerző: hp