Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A mi kis falunk

(A mi kis falunk)

dulkap  2017. 04. 04.

Én nagyon kellemesen csalódtam ebben a sorozatban. Simán megnéztem volna még belőle több részt. Van egyfajta retró hangulata mind a történetnek, mind a hangulatának, olyan ami akár 20 éve is készülhetett volna. Jól kiválasztott színészek, szerethető karakterek és könnyed poénok, anélkül, hogy nagyon erőltetett lenne. Én várom a folytatást.

indingo  2017. 04. 10.

Én is falun lakom és meg vannak a karakterek. Jó kis sorozat. Gyurinak olyan szabadidője van, mint apámnak. :) Remélem a 2. évadban is tartani tudják a színvonalat.

Orosz István  2017. 03. 24.

Én szerintem, a magyar filmipar egyik zseniális alkotása. Az emberek már unják, a végeláthatatlan barátok közt epizódokat. A magyar filmipar szerintem, itt most jelentős áttörést ért el. Nem sok jó maradandó magyar filmünk van. De sztem ez zseniális!

GedyPapa  2017. 05. 14.

Üde színfolt a magyar tévés palettán, azonban úgy gondolom, hogy túlontúl is sokat látnak bele az emberek. Egy felhőtlen kikapcsolódás, ami nem akar több lenni ennél. Volt pár erőltetett rész, azonban úgy nagy átlagban egy jó sorozat szerintem.

Deku  2017. 08. 21.

Általában a magyar filmipart nem szoktam kedvelni és messziről elkerülöm. Viszont ennek már a bemutatója is olyan volt, hogy muszáj volt belenézzek. Nem bántam meg.

Revizor: RÖCSÖGE
A falusi lét abszurditásain nevessünk vagy inkább a fővárosi színészeten sírjunk? Lehet-e érdemi poénok nélkül sitcomot gyártani? Ilyen kérdéseket hoz elénk az RTL Klub saját gyártású, de azért mégsem eredeti sorozata. LÁSZLÓ FERENC KRITIKÁJA.

A második epizódban feltűnő török kamionsofőrt Slavko Sobin horvát színész játszott.

(indingo)

A sorozat írói munkálataiban Kormos Anett humorista is részt vesz.

(indingo)

Több helyi lakos is statisztaként szerepel a sorozatban.