A mi kis falunk (2017)

A mi kis falunk

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Spidey   2020. 02. 08.

Csuja Imre és Bánki Gergely zseniális. De szinte minden poénból és szituációból süt a magyarság. Imádnivaló karakterek és remek humorú. Az egész történet csak egyre jobb és jobb lesz. Családdal mindig szakadunk a rögögéstől. Én főleg Matyin sírok mindig.

indingo   2017. 04. 10.

Én is falun lakom és meg vannak a karakterek. Jó kis sorozat. Gyurinak olyan szabadidője van, mint apámnak. :) Remélem a 2. évadban is tartani tudják a színvonalat.

dulkap   2017. 04. 04.

Én nagyon kellemesen csalódtam ebben a sorozatban. Simán megnéztem volna még belőle több részt. Van egyfajta retró hangulata mind a történetnek, mind a hangulatának, olyan ami akár 20 éve is készülhetett volna. Jól kiválasztott színészek, szerethető karakterek és könnyed poénok, anélkül, hogy nagyon erőltetett lenne. Én várom a folytatást.

Deku   2017. 08. 21.

Általában a magyar filmipart nem szoktam kedvelni és messziről elkerülöm. Viszont ennek már a bemutatója is olyan volt, hogy muszáj volt belenézzek. Nem bántam meg.

Orosz István   2017. 03. 24.

Én szerintem, a magyar filmipar egyik zseniális alkotása. Az emberek már unják, a végeláthatatlan barátok közt epizódokat. A magyar filmipar szerintem, itt most jelentős áttörést ért el. Nem sok jó maradandó magyar filmünk van. De sztem ez zseniális!

A falusi lét abszurditásain nevessünk vagy inkább a fővárosi színészeten sírjunk? Lehet-e érdemi poénok nélkül sitcomot gyártani? Ilyen kérdéseket hoz elénk az RTL Klub saját gyártású, de azért mégsem eredeti sorozata. LÁSZLÓ FERENC KRITIKÁJA. több»

A sorozat pilot epizódjában Szifont, a három közmunkás egyikét még Józsa Imre alakította, aki tragikus hirtelenséggel elhunyt, így nem lehetett "élesben" is a csapat része.

(GedyPapa)

A második epizódban feltűnő török kamionsofőrt Slavko Sobin horvát színész játszotta.

(indingo )

A sorozat írói munkálataiban Kormos Anett humorista is részt vesz.

(indingo )