A mi kis falunk

A mi kis falunk

2024.02.24 Bogi

Humorbonbonokkal teletűzdelt könnyed magyar sorozat. :)

2022.03.31 JRD

Az erőltetett menet...

Az első évadban még jópofa humorral átszőtt komédiasorozat, jó szórakozás volt. Aztán egyre silányabbak lettek a poénok. Egyre durvábbak, közönségesebbek a beszólások. Átcsapott egy erőltetett menetbe. Ugyanolyan mélyrepülés, mint a Keresztanyu vagy a Barátok közt... De kinek mi a jó humor! Nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2020.01.25 HE7EDIK

A magyar sorozatgyártás újabb gyöngyszeme. Barátok közt díjas csemege.

2017.04.10 indingo

Én is falun lakom és meg vannak a karakterek. Jó kis sorozat. Gyurinak olyan szabadidője van, mint apámnak. :) Remélem a 2. évadban is tartani tudják a színvonalat.

2017.04.04 dulkap

Én nagyon kellemesen csalódtam ebben a sorozatban. Simán megnéztem volna még belőle több részt. Van egyfajta retró hangulata mind a történetnek, mind a hangulatának, olyan ami akár 20 éve is készülhetett volna. Jól kiválasztott színészek, szerethető ... Több

2017.08.21 Deku

Általában a magyar filmipart nem szoktam kedvelni és messziről elkerülöm. Viszont ennek már a bemutatója is olyan volt, hogy muszáj volt belenézzek. Nem bántam meg.

2020.12.02 Robinson76

A mi fiunk borja

Nos, nem kell és nem is lehet túl komolyan venni. Adott egy hely, a szereplők, néhány jópofa, néhány agyament és néhány abszurd történet. Az újdonság varázsa miatt volt egy időben komoly felhajtás körülötte, majd lassan, de biztosan utolérte sok sorozat végzete, nem igazán tudott megújulni. A közönségtalálkozók sikere és a sorozatot körülölelő hype talán nem volt véletlen, de mára a múlté. Mindvégig hoz egy megbízható szintet, amit akár jónak is nevezhetünk, ezért négy csillagra mindenképp jó lehet.

2017.03.24 Orosz István

Én szerintem, a magyar filmipar egyik zseniális alkotása. Az emberek már unják, a végeláthatatlan barátok közt epizódokat. A magyar filmipar szerintem, itt most jelentős áttörést ért el. Nem sok jó maradandó magyar filmünk van. De sztem ez zseniális!

2019.12.28 harnas1207 Nézhetetlen

Magyar sorozat... ezzel mindent elmondtam. Barátok közt pótlék.

2017.05.14 GedyPapa

Üde színfolt a magyar tévés palettán, azonban úgy gondolom, hogy túlontúl is sokat látnak bele az emberek. Egy felhőtlen kikapcsolódás, ami nem akar több lenni ennél. Volt pár erőltetett rész, azonban úgy nagy átlagban egy jó sorozat szerintem.

2018.04.10 Szilonka

Hatalmas sorozat! :) Tény, hogy nem saját ötlet, de a karakterek minden kimaxolnak a szerepből. Eszeveszett ötletek. Hát a közmunkások haláliak, no meg Bodi Gyuri!

2017.07.15 MP170506

Üdítő egy sorozat. Annyira jók a poénok és a színészek is nagyon jók. Remélem a 2. évad is ennyire jó lesz. Végre nem egy ÉNB vagy BK színvonalú sorozat.

2019.08.17 Ms. Akárki

Egy zseniális sírva röhögős magyar sorozat kiváló szereplőgárdával. Miattuk olyan jó ez a sorozat főleg. Az első évad epikus és lendületes volt. A második évadban egy két gyengébb és erőltetettebb rész sajnos bele bele csúszott. Kedvencem Bodri Gyuri... Több

2017.11.21 Bazzzsi

Nekem nagyon bejött a sorozat. Sok szerencsétlenkedés van benne, de a jó fajtából. Kellemes a stílusa és a poénok ütősek. Kíváncsi vagyok a következő évadra.