A múmia

The Mummy

2016.02.09 Dniel

Ez egy régebbi film de még mindig olyan jó mint amikor kiadták. Határozottan izgalmas és összeszedett és kellőképpen igényes. Van benne akció egy kis humor meg minden ami egy jó akciófilmben van. egyszóval KIRÁLY!

2015.12.23 fazsuzso

Szórakoztató és izgalmas kalandfilm, borzalmas szinkronnal. Jók a ruhák, jelmezek, háttér és a színészek összehangoltsága nagyon tetszett. Élvezetes, fordulatos.

2016.08.06 nemeth2

Az egyik kedvenc filmem. A történetét imádom és ahhoz képest, hogy mikori véleményem szerint tök jól megcsinálták. A karaktereket pedig imádom benne.

2014.10.12 Ronin

Brendan Fraser tökéletes választás volt a főszerepre. Nyugodt, a humora pedig egy kissé ironikus és szarkasztikus. Laza, de egy erős vezető. Ha valaki olyat választottak volna, aki egy szigorúbb, komolyabb karaktert alakít, az eredmény katasztrofális... Több

2015.01.26 csucsi0411

Tökéletesek a szereplők, jó a történet! minden tetszett

2016.07.20 varjú

A múmia egy kalandos film, aminek ereiben Indiana Jones vére is csordogál. Nagyon szórakoztató, elbűvölő, és soha nem próbál többnek látszani, mint ami. Hogy mi is ez a film? Egy könnyed nyáresti szórakozás, amit nem csak megnézni érdemes, de akár megvenni is, helye van a DVD-s polcon.

2015.01.28 Diana

Moziban láttam még ,,100 évvel ezelőtt,, Akkor nagyon tetszett ez a kis kalandfilm, de most nem igazán lennék a rajongója :)

2015.02.21 gyuszamen73

Rendkívül jópofa kalandfilm.Egyszerű sztori,de szerethető hősök. Frasert kedvelem,Weisz sem rossz,együtt jó kis páros. Arnold Vosloonak jól áll a negatív karakter,szerintem van karizmája. A zene pöpec,az egész film dinamikus.A látványa szerintem igaz... Több

2015.03.30 dorahuse

Kalandos és izgalmas :D Rachel Weisz fantasztikus benne :D Igazán szórakoztató, nagy ívű kalandfilm, a műfaj kedvelőinek biztosan nem okoz csalódást.

2016.12.19 kopaszosztag

Egyik gyerekkori kedvenc filmem. Ma is bármikor szivesen megnézem. Csak ajánlani tudom, a második résszel együtt. A harmadik rész sajnos egyszer nézhetősre sikeredett.