A múmia

The Mummy

2024.02.09 Kinga Kecskeméti

Ifjúkorom egyik kedvenc filmje minden hibája ellenére. A bálna című film kapcsán jutott eszembe, azt hiszem, újra kellene néznem. Mindig is vonzódtam a titokzatos egyiptomi történetekhez, a fáraók világához. Tetszett a történet, még ha mese is csupán... Több

2019.04.06 Puncs

Nagy durranás volt a maga idejében, lassan ez a film is klasszikussá érik a kalandfilmek között. Nagyon jó a történet, egy percig sem unalmas, végig feszültséggel teli, néhány jelenet pedig kifejezetten félelmetes. A szereplőgárda is telitalálat volt... Több

2017.07.18 Deku

Ikonikus film mely számomra akkoriban elég ijesztő tudott lenni. Persze manapság ez már nem ér el akkora hatást de maga a történet még mindig eszementül jó.

2017.07.19 Orosz István

Nekem ez a film az egyik kedvenc misztikus filmem, mely az egyiptomi mitológiát használja fel. Jó a történet vannak benne csavarok, egy szóval aki szereti a misztikus filmeket, és még nem látta, ne habozzon

2019.06.15 Ms. Akárki

A mai napig az egyik kedvenc filmem. Tinédzserkorom nagy durranása volt. Rachel Weis-t nagyon szeretem azóta is. Tökéletes akciókaland történelmi elemekkel elegyítve szórakoztató humoros köntösbe bújtatva és persze megfelelő romantikus történettel társítva. Tökéletes romantikus kalandfilm.

2018.07.18 Norbert93

A családi kalandfilmek üde színfoltja. Kiváló és nem túl bonyolított film. A mai napig megnézem ha Tv elé kerülök.

Brendan Fraser soha nem lesz Indiana Jones. Sőt, ez a film még koppintásnak is nagyon gyatra. Semmi történet, semmi színészi játék. Csalódás.

2023.06.26 JRD

Az 1999-es film az 1932-es film újrafeldolgozása volt, melyben a főszerepet Boris Karloff játszotta. Az eredeti film ötletét pedig az úgynevezett kiáltó múmia adta, akinek mumifikált teste fájdalmas, kínokkal teli halálra utalt. Miután a 1999-es film... Több

2021.04.08 stevepisti

Nagyon jó élményem fűződik a filmhez , 99' nyarán, amikor a mozikban ment, éppen nyaraltunk a párommal, azon a héten 3-szor néztük meg a moziban. Azóta is akármikor belefutunk valamelyik csatornán, leragadunk előtte. Jonathan karakterének a szinkronh... Több

2018.11.28 harnas1207

Gyerekként izgalmas volt, felnőtt fejjel nagyon gagyi. Egy Indiana Jones koppintás.

2023.03.18 drg0602

Nem kell ennél jobb film!

Nagyon régi film, de nekem akkor is az egyik nagy kedvencem. Imádom az egész légkörét, imádom a filmben rejlő vicces jeleneteket. Ez egy tökéletes, zseniális kalandfilm. Nagyon jó tesz a filmnek sok sok poén. Nagyon cselekményes, eszméletlen látványos, persze korához képest. A színészi teljesítmények szinte tökéletesek. Brendan Fraser színészt ebben a filmben ismertem meg, szerintem zseniális szerepet tölt be. Aki még nem látta, ne habózon, mindenképp nézze meg, érdemes! Értékelés: 10/10

2018.04.13 Filmelemző

Izgalmas, látványos, vicces. Nagy mozi volt annak idején. Én azóta sokszor újranéztem és nem untam meg. Értekelésem: 8 / 10 pont.

2019.01.18 Bizsu82

Pörgős, izgalmas, laza kalandfilm. Ma is szívesen megnézem. Időtálló. Ismert és jól alakító színészek vannak benne, egy percet sem unatkoztam rajta.

2016.05.10 hell.l

Korához képest nagyon jó a látványvilága, sokkal jobban megvalósítottá ellentétben néhány mai filmmel. története is nagyon jó lett. Többször láttam már, de ez egy olyan film, amit bármennyiszer meglehet nézni és ugyanolyan szórakoztató marad.