A pogány madonna

A Pogány Madonna

2023.07.09 sptt

Az Ötvös Csöpi-filmek olyanok, hogy az értékelésnél minimális mértékben sem tudok objektív lenni. Itt a szereplőkhöz, a helyszínekhez, az ezerszer ismételt mondatokhoz, a sajátosságokhoz mind emlékek kötnek, olyan emlékek, amelyek egyre távolabb kerü... Több

Bánhidi László itt is zseniális... Matula bácsi a magyar filmipar egyik korszakos zsenije, hihetetlen karakterszínész. Bujtor adja magát, Kern pedig zseniálisan aládolgozik. Könnyű, mosolyogtató, néha kacagtató, igazi magyar akcióvígjáték.

2015.02.06 Yosihiro

A magyar filmek legjobb bünügyi akció vigjátéka szerintem. Kicsit meglepődtem, hogy csak 1 komment van. Bujtor a Magyar filmszakma elismert tagja és ez a film mindenképpen egy jól sikerült sikeres alkotás. A történet a szereposztás kiváló. Jó film :) Üdv Yosi

2017.07.18 Deku

Ritka az, hogy magyar filmet ennyire dicsérjek de ez még a minőségi filmek közül való. Egyszerű és kedvelhető. Nagyon imádtam. Többször megtekintős imádós fajta.

2021.04.16 elekm90

Nagyon jó kis bűnügyi film a Bud Spencer–Terrence Hill alkotások szellemében, bár itt Ötvös Csöpi egy teljesen alkalmatlan és röhejes partnert kap maga mellé Dr. Kardos személyében, aki a film egyik fő humorforrása is egyben. Sajnos az ezt követő "Cs... Több

2022.03.28 harnas1207

Kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a miénk! Tagadhatatlan utánzás, amiért gyerekfejjel nem tudtam lelkesedni, s amit felnőtt fejjel meg már nem értékelek.

2018.07.06 oneminute

A magyar filmgyártás fénykorának klasszikusa. Főszerepben a sokak által magyar Bud Spencernek kikiáltott Bujtor Istvánnal. Jó kis film.

2016.02.12 doroffee

Jópofa kis bűnügyi film volt, jópofa poénokkal. Mondjuk ezek a poénok azok, amik néha kicsit átesnek a másik oldalra, és mai szemmel nézve van benne pár dolog, ami már azt az időszakot is tekintve kicsit idejétmúltnak tűnik. De mindezek ellenére szup... Több

2015.11.21 irongozu

Valahogy én mindig egy Bud Spencer utánzatot láttam Bujtornak az ilyen típusú filmjeiben és ezzel az érzéssel soha nem tudtam megbarátkozni.

2015.03.28 Aranyhal

Az egyik legjobb magyar film, a szereposztás is magáért beszél. Szórakoztató, jó poénokban gazdag, remekül összerakott film, magyar klasszikus!

2015.03.31 trueblood

Szívből sajnálom, hogy Bujtor István elhunyt, a magyar színészek egyik legkiválóbb művésze volt. Színészként, szinkronhangként nem kevésbé. Szórakoztatóak (főként Kern András szerepe) ezek a balatoni krimik. Üde színfolt a sok magyar kukafilm mellett a mai napig.

2016.05.25 Edeske

Akár többször is nézhető a film, mert egy jó humorú, szórakoztató , unatkozni nem hagyó film. Bujtor most is hozza a formáját, egyedi stílusát és karakterét.

Ez a kép pont nem A pogány madonnából van... Attól függetlenül imádom az összeset. ❤️❤️❤️❤️

2016.04.04 Gergely Varju

Kicsit plágium szagú, másban viszont nagyon magyar. A poénok és a karakterek ülnek. A film hibái is leginkább a korszakot tükrözik.