A sebhelyesarcú

Scarface

2015.06.12 fancsi094

A sebhelyesarcú nem véletlenül egy klasszikus kultfilm, elvégre Brian de Palma, Oliver Stone és Al Pacino neve fémjelzi az alkotást. Kegyetlen, erőszakos és őszintén megmutatja az alvilági sakkozások árnyoldalait, ami épp ugyanolyan biznisz, mint bár... Több

2016.10.13 tiszaizsofi

A filmet nagyon szeretem, rendszeresen újra nézem mert mindig jó kikapcsolódás számomra , minőségi és tartalmas igazi jó karakterekkel és színvonalas csattanóval. Érdemes mindenkinek megnézni.

2016.04.11 BallEr

Ez véleményem szerint enyhén, de erőltetettnek hatott. Semmi értelmét nem fedeztem fel ennek a műnek és rögtön az elejétől untatott. Végig néztem, de nem jött semmi újdonság szembe.

2016.08.29 GaraiV

Igazi klasszikus film, ami ma is megállja a helyét, kategóriájában remek alkotás, Al Pacino hozza a formáját, nem csalódtam benne. Érdemes megnézni a műfajt kedvelőknek.

2016.04.29 nagyniki987

Nem szeretem a hasonló jellegű filmeket, de ebben a kategóriában kiemelkedő, köszönhetően a kiemelkedően jó színészi játéknak és nagyszerű rendezésnek. Izgalmas, fordulatos.

2015.05.04 Henczi

A kornak és a közegnek a hangulatát nagyon jól visszaadja és Al Pacino kiválóan alkalmas ebbe a karakterbe, nagyon meggyőzően alakít. Van jobb filmje, de alapvetően ez a film is nálam a jobbak között van. Izgalmas cselekményű, érdemes megnézni!

2016.10.22 kernernoemi

Oliver Stone egyik legjobb filmjének tarom. Izgalmas, mondanivalóban gazdag. Jól összeszövi az akciót a drámával és krimivel. Jó humorú, de csöppet sem könnyed film. Érdemes megnézni!

2015.06.10 veszi.peter

Az egyik legjobb maffiás film szerintem. Al Pacino nagyon jó és tehetséges színész, jól megformálta Tony Montana-t, aki a semmiből kezdte, majd megjárva a ranglétrát a csúcsig jutott.

2015.04.19 KeriPeti

A legjobb maffiás film amit valaha láttam. Mondom ezt úgy, hogy a Keresztapa trilógiát is végig néztem. Mégis ez fogott meg a legjobban. Tony Montana karaktere a legjobb.

2015.10.07 Siriusalias

Brian De Palma mint rendező, és többek közt Oliver Stone mint forgatókönyv író, és Al Pacino mint főszereplő. Azt hiszem ez egy jó recept egy nagyon jó filmhez. Kihagyhatatlannak gondolom, főleg azoknak akik szeretik a gengszter filmeket.

2015.02.10 RobThe10

Alapmű! Akárhányszor újratudom nézni.. Al Pacino hatalmasat alakít!

2015.11.01 FilmesPéter

Nem igazán szeretem a gengszer maffiás filmeket, de ezt szeretem, ez vmiért nagyon tetszett. Tony Montana figurája azóta is bennem él mélyen, az egyik kedvenc karakterem. Zseniális film.

2016.04.21 DrPepper11111

A kedvenc gengszterfilmem, mindenkinek látnia kell. Nem tudom, miért feledkeztek meg erről a filmről az Oscaron annak idején...

2016.04.25 Macko

Al pacino egyik klasszikusa ez a fül és nem véletlenül. Izgalmas és érdekes, minden perce lekötött. Annak ellenére hogy nem egy mai film ma is szívesen megnézem, időtálló.