A sebhelyesarcú

Scarface

2022.08.04 Reitman

Nagyszerű, gyönyörű (a giccs is esztétikus ebben)! Félelmetes! Nekem nagyon bejött ez a film. Szerintem, Al Pacino legjobb fiatalkori filmje! Nagyon illik hozza a szerep.

2019.07.15 ZozArt89

Al Pacino erősen húzó név ebben a filmben is. Szintén az egyik legkiválóbb a gengszterfilmek között amely mélyrehatóan próbálja bemutatni az ő sötét világukat azok számára akik nem élnek benne.

2016.04.19 D. Shaday

Al Pacino legjobb filmje és legjobb alakítása egyaránt. Hiába hosszú, egy percig sem unalmas felemelkedés és bukás történet. Arra mindenki készüljön, hogy rendkívül véres és brutális, a végső mészárlás és a láncfűrészes jelenet még mai szemmel is sokkoló lehet.

2016.02.10 Nathan03

Gengszterfilmek keretein belül egy igen gigantikus darabbal van dolgunk. Eszméletlenül jó film mind a rendezés, a történet vezetés és persze Al Pacino átkozottul jó alakítása. Kihagyhatatlan, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017.06.01 jencike1985

Na ez igen! Al Pacino csodálatosan játszik. Igazi maffiás alvilágos film. Néha kicsit lassul a film de nagyon jó. A vége nagyon oda vág. Szuper ajánlom mindenkinek.

2018.07.09 bbozsi

Mit lehet erről mondani? Aki nem látta, nézze meg, addig nem tudsz eltájékozódni a világban. Minden kocka zseniális. All time klasszikus.

2019.03.23 Vágottszemű

Régi film, de annak ellenére szerintem elég jóra sikeredett. A szövegei nagyon jók voltak, nekem nagyon tetszettek. A főszereplő nagyszerűen alakít benne.

2021.12.11 Péter Fazekas

Hatalmas film, mindenkinek ajánlani tudom!

2015.03.01 pisti18

Kegyetlen, sötét, akár a valóságban is megtörténhet annyira hiszünk Pacinonak és Palmának. TIÉTEK A VILÁG! Óriási, rendkívül erős film. Ez látni kell!

2018.03.19 Rendszergizda

Aki szereti Al Pacinot annak ez film nagyon, de nagyon fog tetszeni színészi karrierjének talán legjobb alakítását hozza ebbe filmbe. Talán kereszt apába játszik ilyen jól !

2017.03.01 Acropolis

Al Pacino egyik igazi klasszikusa ez a film. Profin alakít benne, nagyon jól hozza a karaktert. Fordulatos és igazán izgalmas film ez, akár többszöri nézésre is szórakoztatott.

2016.11.15 goat2000

Ez egy legendásan jó film lett olyan főszereplőkkel, mint Al Pacino, Az egyik legjobb gengszterfilm, nagyon jó a forgatókönyv és a történet is elsőosztályú.

2015.07.14 prongs2001

Itt aztán minden meg van. Zene, színészek, humor és egy egész pofás kis történet egy ilyen stílusú filmhez. Azt hittem, hogy majd valami kis bénaság lesz, de nem így történt. Alulértékeltnek tartom, filmet mivel azért jól el lehet szórakozni rajta.

2015.06.29 Prücsök

Akció, izgalom és egy élvezhető, szórakoztató film. Nekem nagyon tetszett, szerintem tökéletes alkotás. Al Pacino remek alakítást nyújt, de a többi színészre sem lehet panasz, minden tökéletes!