Agymenők

The Big Bang Theory

2019.02.19 harnas1207

Valószínű egyedül maradok a véleményemmel, de nekem egyáltalán nem élvezhető ez a sorozat. A poénok olyanok, mintha direkt visszamaradott kockáknak lettek volna kitalálva. Lehet, hogy ha a sorozat megjelenésekor kezdem el nézni és elkapom a fonalat, ... Több

2016.08.06 babsy88

Nagyon jó sorozat, mindenkinek ajánlani tudom, vicces jelenetekkel teli.

2018.07.09 Norbi

Nagyon jó sorozat, megunhatatlan figurákkal. Sheldon és a többiek bebizonyították hogy aki okos az nem feltétlenüllő komoly, sőt talán túlságosan is bizonyították :D

2023.01.25 Piczil Zsolt

Kár, hogy sitcomból romcomot csináltak

Csak azért nem kap öt csillagot, mert az első három zseniális évad után behoztak új szereplőket (barátnők), illetve rossz irányban árnyalták az összes karakter. Még legalább három évig elhúzhatták volna a karaktereket gyermeki szinten (mert lehet a sorozat időtlen), és utána sem kellet volna nagy változtatásokat csinálni velük. Pl. Sheldon végig robot fura fiú maradt volna, aki érzéketlen, de zseniális. Rajesh Koothrappali és Howard Wolowitz kettőse is csak együtt volt szórakoztató, később a humorfaktor nagyon lecsökkent. Szerintem a 8. évad környékén már a színészek is elvesztették minden lendületük, Leonard pl. teljesen sablon játékossá vált. Sajnos.

2016.01.16 beero88

Nagyon imádom, az egyik kedvenc szitkomom. Minden karakter más miatt szerethető és senkit se tudnék irritáló avagy nem kedveltként említeni. Nekem ez a tökéletes kikapcsolódás.

2016.11.19 Szivárvány1

Ez az egyik kedvenc sorozatom és hatalmas rajongótáborra tett szert az utóbbi években. Sheldon és Leonard karakterei a legjobbak a sorozatban. Zseniális humorral és történettel operál. Penny karaktere pedig üde színvoltja ennek a debil, de jó értelemben debil sorozatnak.

2023.04.16 Informer2

Na ez az, ami kell nekünk

Na szóval. Egy kultikus amerikai televíziós sorozat, amely az évtizedek óta tartó népszerűségével bizonyítja, hogy mennyire szórakoztató és izgalmas lehet egy olyan téma, mint az intelligencia és a tudományos kutatások világa. Az Agymenők karakterei ... Teljes kritika

2016.08.18 wintermat

Annyira jó sorozat, hogy amikor éppen szünetel, már-már hiányozni kezdenek a jól megszokott arcok. Néha ugyan fájó lehet egy egy poén, de ilyen ez a sorozat és remélem nem akarják lezárni még a sorozatot egyhamar.

2016.01.16 Alexa

Nem a szokasos agyatlan amerikai vigjatek, hanem ebben intellektualisabb poenok is vannak, ami nekem nagyon bejon. Mar kellett egy ilyen sorozat. Nincs para vagy drama, rezervalt harmoniaban folynak az esemenyek, megis lekot. Sheldon karaktere zsenialis!

2017.01.03 Gigi

Amikor először elkezdtem nézni, nem jutottam vele sokáig, azt gondoltam, hogy ez a sorozat nem az én világom. Aztán adtam neki még egy esélyt, és nagyon-nagyon jól tettem. Vannak erősebb és kevésbé erős részek benne, de ez ennyi epizódnál természetes. Szórakoztat, kikapcsol, remek karakterek, szóval imádom :)

2018.03.25 Queenakasha

Erre a sorozatra nem lehet nem maximumot adni. Az egyik legjobb a vígjátékok között. Nagyon jók a különböző karakterek, főleg a kontraszt a "butus" ( akinek magához való esze azért van) szomszédlány és az tudós srácok között, zseniálisak a párbeszédek, és Sheldon karaktere valami eszméletlen.

2017.04.18 bgnz367

Ebbe a sorozatba is nehezen vágtam bele de unszolásra megnéztem az első részt. Nem bántam meg, azóta ugyanis a legnagyobb kedvenceim között van. Humora kissé sajátos de szerencsére én vevő vagyok rá.

2018.03.22 hackerjulcsi

Sheldont imádom. Ez a sorozat tényleg nagyon vicces és szórakoztató! Mindig azon kapom magamat, hogy valahogy a TV előtt ragadok, amikor éppen az Agymenők megy. Ragadós és szerethető.

2017.11.24 Syracuse

Az, hogy eléggé geek a témája, nem lenne önmagában baj, egy átlagon aluli IQ-val rendelkező néző is tudna rajta szórakozni. A bajom Sheldon karakterével és a rá íródott poénokkal van. Egyszerűen annyira irritáló, hogy a sorozat is idegesítő lesz tőle... Több