Agymenők

The Big Bang Theory

2024.04.08 orákulum

Az egyik legjobb és legnépszerű szitkom, a nézői legnagyobb része szereti, vagy akár egyenesen imádja a sorozatot. Viszont hallani olyan emberekről is, akik kifejezetten utálják. Én élveztem a nézését, bár egyáltalán nem nevezném magam rajongónak. Ne... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Hatalmas kedvenc sorozatom, egy részt többször is szívesen megnézek, jól kidolgozott karakterek, Sheldon egy atomfigura.

2017.08.19 Deku

Ezt a sorozatot nem lehet nem imádni. Nehezen vágtam bele de többszöri unszolásra elkezdtem és ezt soha nem bántam meg. Remélhetőleg sok ilyen minőségi évad lesz még. Fergeteges.

2020.07.17 qwer

A szitkomok közül abszolút kedvencem volt a sorozat, többször megnéztem, és nem tudtam megunni a poénjait; körülbelül a hatodik évadtól azonban elkezdett zuhanni a színvonala, így egy idő után feladtam, nem néztem tovább. A poénok fő forrása Sheldon... Több

2018.05.17 Laca//Ho/rr/oR//

Számomra ez a valaha volt legjobb szitkom. Nagyon színes fantázia dús kitalált karakterekkel, sok fajta résszel ami állandóan egy szobába, adott helyszínen fut, de még is mindig más és más élményt nyújt. Minden karakternek más más jelleme van ez nagy... Több

2022.08.03 JRD

Igazából sosem szegezett a kanapéhoz, de amikor néztem mindig jól szórakoztam a négy kocka és a csinibaba sztorijain. Vidám, humoros, jó szórakozás. Érdemes belepillantani és talán (ha már magam nem is) de fanná válsz! Szóval, filmre fel és,jó szórakozást!

2017.12.13 Yosihiro

Kicsit túlzottnak tartom de néhol tök normálisak :9 Összességében egy jó sorozat csak ajánlani tudom aki szereti a romantikát a humort.

2019.04.06 Puncs

Régen imádtam ezt a sorozatot, nagyon szórakoztatónak találtam, de a sokadig évad után nekem már egyáltalán nem vicces. Folyton ugyanazok a poénok újra és újra. Korábban tényleg egyedi volt, és sokat lehetett röhögni rajta, főleg Sheldonon és Howardo... Több

2020.02.15 indingo

Különösebben nem tudott lekötni a sorozat. Kifejezetten zavar a folyamatos, erőltetett aláröhögés.

2017.04.24 GedyPapa

Az utóbbi időben már kezd kicsit elcsépeltté válni, azonban mégis azt kell mondjam, hogy az egyik legjobb sit-com. Egy olyan alapkoncepcióval, amit kevesen mertek volna bevállalni. Éppen ez adja az egésznek a savát s borsát.

2022.03.25 kabel

Ötletem sincs, hogy tudja ezt bárki, aki nem tizenéves, értékelni.

Gyenge geek poénok, humortalan jelenetek, négy majdnem ugyanolyan karakter szánalmas életét nézni se nem érdekes, se nem vicces. A sorozat nem is hiszi azt, hogy nézői megértik a poénokat, csak bedob egy nevetőtracket minden sor után.

2017.08.01 Orosz István

Humoros poénos, tanulságos sorozat. Nagyon jók a karakterek, maguk módján viccesek, és néha görbe tükröt mutatnak a társadalom felé. Tetszik a részekben lévő felnevetés.

2019.08.18 Ms. Akárki

Eléggé debil humorú sorozat, de megvan a maga varázsa. Nagyon széles spektrumú nézőréteget vonz az eszes ám mégis szerencsétlen kis élettörténetű karakterekkel. Jókat nevetek rajta mindig ha tv-ben belefutok.

2019.07.28 Norbert93

Zseniális és egyedi sorozat, a lexikális és a tudományos tartalom olyan szintre emeli az egészet, amit gyakorlatilag egy vígjáték sem tudott. A karakterek fantasztikusak, kiemelkedő elmék; azonban az emberi kapcsolatok kialakítása szintjén a béka feneke alatt vannak és ezek utánozhatatlan stílusú komikus szituációkhoz vezetnek.