Agymenők

The Big Bang Theory

2023.04.02 Gamehun638

Én nagyon bele tudtam élni magam abba, hogy látjuk a karakterek kiteljesedését, ahogyan felnőnek és egyre komolyabb témákat boncolgatnak. A végére ellaposodott minden, de mivel megvan a kémia a szereplők között, ez végig tudta vinni a 8 évadot. Amiko... Több

2020.08.19 Kazydo

Kedvenc sorozataim egyike. Sheldon karaktere egyedi a sorozatok világában, hiába idegesítő, főleg az elején, ahogy halad előre a sorozat úgy lesz egyre szerethetőbb Ő is. De együtt a csapat a legjobb. A vége nem rossz, de lehetett volna jobb is.

2017.10.03 SzFa

Kedvenc sorozatom. Humoros és nagyon sokat lehet belőle tanulni. A kedvenc szereplőm Sheldon. Minden részét láttam és alig várom a következő évadot is.

2019.07.09 Attila G. Nézhetetlen

Különös a viszonyulásom ehhez a sorozathoz. Igazából azért, mert annak idején a reál tantárgyakat szerettem jobban. Mégis hosszú időszaknak kellett eltelnie ahhoz, hogy rávegyem magam arra, hogy egyáltalán megnézzem pár részét. Mondjuk ez leginkább M... Több

2022.01.19 acura steve

Vannak benne jó poénok, de nekem fárasztó az erőltetett nevetés és az idétlenkedés!

2022.09.07 picurka

Jelenleg a 2. évadnál tartok, szerintem nagyon jó sorozat, nagyon jó karakterek játszanak benne, a kedvencemmé vált! :)

2017.08.09 czigler.nora

Megunhatatlan, többször nézős sorozat, köszönhetően annak, hogy a részek nem bugyuták, jól vannak felépítve. Humoros, intelligens és szeretni való. :)

2021.11.21 roben2112

Megunhatatlan

Megunhatatlan, simán többszörnézős és bármikor elő lehet venni. Talán a valaha volt egyik legjobb sitcomja.

2020.03.16 iq.csabi

Megunhatatlan. Rengeteg popkultúrális utalás van benne, szórakoztató, a karakterek pedig nagyon jók!

2016.02.14 Megamovie

Ez egy remek sorozat rengeteg pop kúltúrális utalással. A történet középpontjában két kocka áll Leonard és Sheldon akiknek egy nap belép az életükbe egy Penny a "szőke"lány aki szomszédjuk majd később barátjukká válik,alapvetően e sorozat fő szála ebből adódik a legtöbb vicces pillanat.

2018.08.17 authorgirlll

Az egyik legjobb vígjáték szerintem az utolsó évadokban van enyhe hanyatlás de ettől még élvezhető. A sztorijánál jobbat még nem láttam. A színészeket nagyon jól válogatták össze és nagyon jól adják a szerepüket. Ha tényleg vígjátékot szeretnél nézni ezt válaszd.

2021.11.16 Péter Fazekas

Szeretem

Szeretem nagyon, addig is, amíg nézem, elfelejtem a rossz dolgokat.

2015.06.10 szd91

Imádom, abszolút kedvenc. A sokadik ismétlést is örömmel nézem végig a tv-ben. Sheldon a kedvencem. Annyira gyagyás, hogy attól hihető az egész. Iszonyat nagy koponya, ugyanakkor egy 10 éves szintjén van kapcsolatok terén és ez sokszor az életben is ... Több

2017.05.31 szkodvig

Megunhatatlan! Nagyon szeretem ezt a sorozatot,többször újra néztem már. Voltak dolgok pl. Amiket innen tudtam meg,pl. doppler effektust is ,hogy mit jelent.