Tremors - Ahová lépek, szörny terem

Tremors

2016.02.13 Balint

Zseniális film eredeti lényekkel és karakterekkel vicces történetvezetéssel, és nagybetűs HANGULATTAL ;)

2019.11.02 Syracuse

Hatalmas rajongója vagyok a szériának. Bár az első rész kicsit lassabb tempójú és főleg a horrorra megy rá (csak épp a korhatáros besorolás miatt azt sem vihették túlzásba), tökéletesen megalapozza a folytatásokat. Örök klasszikus.

Annyira gagyi ez az egész,hogy meg kell nézni... Kevin Bacon gondolom megkereste a tejre és kenyérre valót, és nagy vonalakban ennyi. A kukacok übergagyik, és a színészek is, de mégis ez a bájos egyveleg együtt elviselhető!

2017.02.01 Hedy0809

Nagyon jó kis film. A maga módján izgalmas,látványos. Sokszor láttam már,de megunhatatlan. :) Mindenkinek ajánlom!

2016.05.21 Gecko

Jópofa szörnyes vígjáték, régen láttam ideje újra megnézni. Érdekes új világot teremt, amiben újtípusú szörnyek vannak. A színészi játék nagyszerű a szörnyek száma sok, ajánlott többszöri megnézésre is!

2020.12.28 uniterra

Úgy a közepén kezdtem örülni, na, a csajnak ennyi, erre úgy döntött a szörny, kínai lesz uzsonnára, s bekapta a kínai boltost. Aztán még reménykedtem, hátha a kislányt felfalja, de nem, amerikai a film, kislány tnem bántunk. Így már nem is volt olyan... Több

2015.11.21 Robi92

Erről a filmről mindig a VHS korszak jut eszembe amikor karcosra néztem a kazettát.Jól ábrázolja a western stílust,horroral keverve,de túl komolyan nem lehet venni.A sivatagi világ tetszett.Aprólékosan építteték fel a filmet ez előnyére vált.Mindegyik részét szeretem és a szörnyek is élethűek.

2015.05.04 ocso

A maga nemében és korában, elfogadható sci-fi horror, manapság azonban már nehezen vehetőiddel a versenyt a hasonszőrű filmekkel, mind látványilag, mind pedig dramaturgiailag.

2017.09.26 koba1996

Nagyszerű film, bizonysága annak, hogy nem rossz valami attól, mert régi. Szerintem ez egy örökzöld. Humoros, izgalmas, és egyszerűen csak egy jó film, ami megérdemli, hogy a 21. században is nézzék vasárnap estéken.

2015.02.06 Manyi

Erről a filmről az jut eszembe, hogy gyerekeim titokba nézték meg, később együtt is megnéztük, és izgalmas,élményt nyújtó film. klasszikus kis horror .

2015.06.05 Mr. Z

Ezt a filmet már tényleg elég régen néztem meg. Emlékeim szerint nekem tetszett, természetesen mai szemmel már gagyi lenne de akkoriban egész jónak számított. Szórakoztató volt és izgalmas.

2015.09.01 Mr. Zero

Fú, ha volt film, amit unalmasnak és feleslegesnek tartottam akkor az ez volt. Többre számítottam, de feleslegesen hisz semmit se adott. A történet is elég lapos és teljesen mást kaptam, mint amire vártam.

2020.07.19 HADNAGY

Look!

Felnőtt fejjel kissé már elcsépelt és unalmas, inkább nosztalgiának tudnám ajánlani a sorozatot. Aki látta, vagy emlékszik rá, annak csak jó szórakozást tudok kívánni.

2015.02.15 BloodyMary

Meglepően szórakoztató jó kis régi vágású szörny kergetős film. A leírások alapján azt hittem, hogy pocsék film lesz, de pár napja rászedtem magam, és megnéztem. Csalódtam, de a jó értelemben. A humora könnyed, de nem fordul át paródiába, ami jó is, ... Több