Tremors - Ahová lépek, szörny terem

Tremors

2023.04.02 Gamehun638

Egy igazi horror-vígjáték. Látványos, szép felvételek. Tökös főszereplők. Kétféle szinkron is létezik hozzá. Viszont a poénok miatt érdemes eredeti nyelven megnézni.

2022.06.02 Kóborló

a nap véleménye

Szörnyek a föld alól

Pár hete olvastam azt a sajnálatos hírt, hogy elhunyt a Tremors - Ahová lépek, szörny terem című film egyik főszereplője Fred Ward (1942-2022). Mivel az én emlékezetemben is egy kiváló színész volt, ezért arra gondoltam, miért is ne nézném újra, az e... Teljes kritika

2022.06.03 JRD

Támadnak a kukacok!

Óriás, vérszomjas kukacok, melyek egyszer csak megjelennek, és a kisváros lakói felveszik velük a harcot. Az évek során többször is megnéztem a filmet és be kell vallanom, hogy ma is ugyanúgy tetszik, mint kamaszként. Ma már természetesen sokkal látványosabb és véresebb filmet készítenének belőle a gigabevétel reményében, de az akkori technikai lehetőségek ennyit engedtek a filmkészítőknek. Meglátásom szerint valahol már kultfilm. A film jó. Pörgős. És vannak benne elszórt humormorzsák. Kevin Bacon pedig cuki ahogyan bengabélát alakít. Érdemes a figyelemre! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.05.05 ArpiHajdu és Réci

Egy örökké poros klasszikus

Ó, azok a 90-es évek! Bizony, bizony az első Tremors-film idén már 28 éves, mai szemmel a vizuális trükkjei idejét múltnak tűnnek, de a bájáról azt kell mondjam, hogy mit sem kopott. Emlékszem, mennyire imádtam kisrácként, ahogy feltűntek ezek a furc... Teljes kritika

2017.04.12 indingo

Imádom az ilyen típusú filmeket, még ha valóságalapjuk egyenlő a nullával akkor is. A történet izgalmas és pörgős, a föld alól felbukkanó óriás kukacokkal.

2017.08.17 Deku

Elég régen láttam a filmet még kicsi koromban de amennyire emlékszem engem vonzott és szórakoztatott ez a történet bármennyire is bugyutaság ma már. Érdekes volt és számomra ijesztő is.

2018.07.08 dailyfilmsan

Bámulatos mennyire mesterkélt az egész és mégis jó. Nem tudom megindokolni. Csak jó volt látni Kevin Bacon-t bénázni. A színészi játék is mesterkélt meg a szörny is de komolyan mondom kötelező megnézni ezt a filmet minimum 1x.

2021.10.30 Lonka

Kevin Baconról nekem mindig ez a széria jut az eszembe. Helyenként kellően látványos és izgalmas a sztori.

2020.05.15 HE7EDIK

30 éves film, de bármikor tud szórakoztatni a mai napig. Erre pedig csak az igazi nagy klasszikus filmek képesek. Megérdemelne már egy minőségi rebootot!

2018.07.24 Norbert93

Igazi kis klasszikus, de nem a kiemelkedő fajtából. Hibái és egyszerűsége ellenére is kiválóan megállja a helyét, gyerekkoromban is imádtam.

2020.09.10 stevepisti

Emlékszem, amikor annakidején kissrácként láttam, nagyon ilyesztően hatott rám a szörny. Azóta többször is láttam a filmet, nyílván a szörny már elég gagyinak hat, de az érzés még mindíg ott motoszkál. Eredeti ötlet, sivatagos környezetben, távol a c... Több

2016.11.14 MKristijan

Egy örök klasszikus, végig izgultunk hogy a szereplők ne vesszenek a mélybe és egyes poénokon nevettünk is. Maradandó alkotás. :)

2016.09.29 Greeta

ütős film, valahogy magával ragad a története. Végig izgalmas és látványos, ajánlom megnézni!

2020.10.28 belavagyok

Akciódús és meglepő film, amely már 30 éves. Volt humora, és a története is izgalmas volt.