Az érinthetetlenek (Aki legyőzte Al Caponét)

The Untouchables

2020.11.27 elekm90

Nem volt rossz, de nem tartom egy időtálló alkotásnak. Az egyetlen (ám annál irritálóbb) gondom vele, hogy iszonyatosan hollywoodi volt. Példaképp a könyvelő kezébe nyomnak egy sörétest, a következő jelenetben pedig már lovagol meg embereket öldös. T... Több

Jó...Kevin Costner ebben a De Palma filmben nagyot alakított, amit sajnos később nem is nagyon tudott megismételni, nemhogy túlszárnyalni. Szép a képi világ, jó a történet, és zseniálisak a szereplők is, végig leköt a film. Robert De Niro, Connery minden tiszteletem az övék! Jó mozi!

2019.05.03 indingo

Annyira nem kötött le ez az alkotás és az ilyen típusú filmekben a megrendelt gyilkosságok is természetesek, de itt kicsit túl sok van belőle és némelyik kicsit ironikusra sikeredett illetve pont ez volt a cél hogy oldják feszültséget. Robert de Niro... Több

2015.04.25 Yosihiro

Kevin Costner legjobb alakítása. Mindenképp érdmes megnézni a filmet nem fogtok benne csalódni. Igazi brutál jó film . Üdv Yosihiro

2017.07.11 Deku

Nagyszerű volt ez a fajta megvalósítása a filmnek. Kevin Costner nagyot alakított szerintem. Ilyen filmet szívesen néznék még bármikor. Tanulságos és fantasztikus egyben és oda vagyok az ilyenért. A kitartás nagyon erősen jelen van ebben a filmben.

2019.06.29 Berto49

Mire jó az adócsalás?

Az amerikai 20. század története (is) bővelkedik gengsztervezérek tündöklésével és bukásával. Egy, talán a legismertebb közülük a nápolyi emigránsok 1899-ben született, Alphonse Gabriel Capone névre keresztelt fia, aki a korrupció mestere volt, a sz... Teljes kritika

2019.01.01 dailyfilmsan

Jó volt a film. Érdekes hogy a plakáton a legnagyobb karakter Al capone és a film is körülötte forog mégis annyira jelentékelen és elnyomott a film egészében hogy az már fogalom. Nem kelt félelmet az emberben és ez egy kontrasztot eredményez mert a f... Több

2019.04.21 MidoD7

Bravúros lett a megvalósítás, nekem kifejezetten tetszett a háttérzene. A film, annak ellenére, hogy milyen a hangulatvétele, szerintem fantasztikusan tükrözi azt, és briliáns módon veszi rá a nézőt, hogy végig maradjon, és tűkön ülve várja a végkifejletet.

2017.05.17 Zoer8993

Voltak hibái nem is kevés de még azért benne maradt a szerethető kategóriában.Itt a film nem tudta száz százalékosan azt hozni amit elvártam tőle az elején. Viszont ennek ellenére is, hogy volt nem kevés buktatója, szerintem egy egészen kedves és vállalhatóan nézhető filmet fabrikáltak belőle.

2017.03.01 Acropolis

Klasszikus, időtálló krimi. Vannak benne fordulatok, érdekes film, ami a mai akciókrimik között is igencsak megállja a helyét. Magával ragadó, fordulatos események.

2016.10.10 tiszaizsofi

Kevin Costner iszonyat szexi ebben a szerepben is, már csak miatta is érdemes megnézni. A történet jó, de a nagy nevek láttán kicsit többre számítottam. Néhány jelenet felesleges és vontatott.

2016.02.09 pqrs

Sean Connery és Kevin Costner nagyot alakít, a történet fordulatos és izgalmas, igazi remek gengszterfilm, a jó oldaláról nézve.

2015.11.27 storeman

Ez a film nekem nem jön be. Az egész olyan mű, a párbeszédektől kezdve a karakterekig érezni rajta, hogy Hollywood. A 20-as évek az korrekt, de a szereplők és az egész film nem illik oda.

2015.07.13 juliS

Mindig is nagyon izgatott az a kor, amiben a film története játszódik, és bár értelemszerűen sosem fogom tudni megtapasztalni, milyen volt pontosan az az éra, de minden képét és minden szavát elhiszem a filmnek. Nagyon meggyőző, lehengerlő alkotás.