Alice Határországban

Alice in Borderlands

2023.02.25 Török389133

Az első évad jó volt, a második viszont elég unalmas.

2021.11.24 jfruzsi97

Első perctől fogva megfogott a sorozat. Nagyon jó a sztori, érdekes és izgalmas feladatokkal. Ja, és ha nem teljesíti a játékos, meghal, szóval utolsó percig küzdenek, MINDENT megtesznek az életben maradásért... Szerintem sokkal jobb, mint a Squid Game, kár, hogy ezt annyira nem kapták fel, pedig tarolt volna.

2021.02.02 Kanyi

Nem nagyon kötnek le az ilyen stílusú alkotások, de ez nagyon el lett találva. Igaz, hogy számomra kicsit véres és gyomorfogató, de az akciójelenetek és a történet kárpótolnak mindenért.

2022.12.24 KCintia

Fergeteges!

Nekem is az jutott eszembe, hogy hasonló a Squid game-hez, csak sokkal jobb , érdekesebb és izgalmasabb. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a gyöngyszemre. Nem rég kezdtem de lassan sajnos vége is. Mindenkinek ajánlom. Függőséget okoz.

2021.04.04 Rea387147

今際の国のアリス (Imawa no Kuni no Alice)

A sorozat 'Haro Aso - Imawa no Kuni no Alice' mangasorozata alapján készült. Betegesen király ez a sorozat. Nagyon imádom. A címe magáért beszél. !!!!FIGYELEM!!!!⚠️ Ha nem bírod a vért és a gyilkos jeleneteket, akkor ne nézd meg, csak saját felelősségre! Most komolyan. Ha mégis megnézed, én szóltam. :3 A szereplők és a jelenetek, valamint a karakterek is zseniálisak voltak, szinte már annyira, hogy az agyam eldobtam tőle. A kijelölt színészekhez a rájuk kijelölt karakterek tökéletesen passzoltak. Persze a helyszínek miatt sem lehet panaszra okunk, hisz azok is pazarok voltak. A zene teljesen lenyűgöző volt, és meghatóbbá, érzelmesebbé és lélegzetelállítóvá tette a sorozatot, a jelenetek atmoszféráját és látványvilágát pedig vérfagyasztóvá tette, és pislogni se mer az ember, miközben nézi. Viszont van itt egy dolog, ami mindenki számára szuper hír, aki egy kicsit szereti a sorozatot. Ami nem más, mint a második évad, ugyanis bejelentették a második évadot is. ( ˘ ³˘)♥ ~Rea

2022.12.24 Re Tth

Zseniális

A Squid game rokona is lehetne. Annyi a különbség, hogy ez a sorozat milliószor jobb. Nem is tudom, mikor láttam ehhez foghatót. Ami megdöbbentő még, hogy az 1. évad zsenialitását a 2. évad zsenialitása túlszárnyalta. Imádtam, nagyon kritikus vagyok, ennek ellenére a kedvenc sorozatom lett. Akar 3. évad is lehetne a befejezést tekintve, de így is teljes a történet.

2023.01.14 Lóri Ádámcsik

Battle Royale vs. Sqid Game

A fenti két alkotás szerelemgyerekének éreztem a sorozatot mindvégig. Az utóbbi idők egyik legjobbja. Kidolgozott akciójelenetek, nagyon jó CGI, izgalmas-szerethető karakterek, és folyamatosan megy előre a cselekmény. Egy percre sem unatkoztam. Filozofikus és tükröt tartó olykor, ami nagyon jól áll neki. A magyar szinkronhangok pedig nagyon el lettek találva. Várom a harmadik évadot.

2020.12.11 henrik

Nagy rajongója vagyok a mangának, és azt kell mondanom, hogy a Netflix komoly energiát fektetett abba, hogy elkapja a hangulatot, annak ellenére, hogy kicsit más a történet.

2020.02.07 Turon

Két dolog: pár rész remek, erős, kerek és abszolút élvezhető, míg néhány lapos, és ha erre ráeresztjük a kissé közhelyes szereplőket és párbeszédeket, akkor ott azért van egy-kettő komoly mélypont. De a szándék és a színvonal remek.

2020.07.17 Szabi

Ázsiai öldöklős filmek/sorozatok rajongói ebben sem fognak csalódni: válogatott veszélyek és teljesen őrült karakterek sorjáznak a sorozatban, amit szerencsére nem lehet egyszerre végignézni, annyira tömény.