Alice Tükörországban

Alice Through the Looking Glass

2017.08.05 felicity

Tetszik ez a film. Szomorúan kezdődik, szomorúan folytatódik, de szépen ér véget. egy nagy pipa ennek a filmnek. :()

2018.07.18 czerik

Nem fogott meg különösebben ez a film. Az előző részek élvezhetőbbek voltak. Ez csak egy átlagos, van egy problémánk, amit a film végére megoldunk film.

2016.10.21 vivikejencikelara

Jól sikerül Alice utazása másodszorra is! Lenyűgőz engem még mindig a látvány világa. Csodálatos milyen dolgok vannak benne. A látvány világa 5 csillagot kapott volna de maga a film nálam csak 4 csillag mert hosszúra sikeredett és vannak benne unalmas részletek.

2016.06.20 Kirana80

Aranyos kis film. Az időgépezet kicsit elcsépelt téma, néha fárasztó is volt, viszont tényleg látványos volt maga az egész film. Johnny Depp játékát tudom kiemelni, hozzáillő igazán. Fantasztikusan hozta a Kalapost, de remélem nem lesz 3.része az Ali... Több

2016.11.03 Tibor1114

Elvarázsolt egy film elvarázsolt helyen és karakterekkel viszont szerintem nagyon jó a sztori és a karaterek nagyon szinessé és izgalmassá teszik a sztorit.Nagyon pozitív csalódás volt végignézni és nagyon látványos mozi.

2017.03.03 Acropolis

Látványos, felnőtteknek is szóló animációs film. Nagyon tetszett benne, hogy jól kidolgozottak a karakterek. Akár többször is nézhető film. Aranyos és látványos.

2016.09.27 Zoe091

Tetszett, mert izgalmas, vicces és látványos. Vannak benne megható jelenetek is. Johnny Depp nagyon jól játssza a szerepét Kalaposként. Jobb volt mint az első rész.

2016.12.07 Szorcsik

Csak ámultam és bámultam ezen varázslatos világ láttán, amely az Alice Tükörországban című filmben feltárul a néző szeme előtt. Gyönyörűek voltak a színek. Kellően humoros film.

2016.11.02 kicsimano

Az Alice Tükörországban tipikus Tim Burton film, az ő sajátos képzeletvilága elevenedik meg minden egyes képkockán. 3D-ben kimondottan látványos film, amely bővelkedik humoros jelenetekben is.

2017.09.30 koba1996

Az ismerőseim mind azt mondták, gyenge lett a folytatás, de engem nem érdekelt, azért is beültem a moziba, és milyen jól tettem! Szerintem zseniális lett, a karakterek, a fordulatok, a cselekmény, a kivitelezés, minden.

2016.06.13 Edeske

Kategóriájában nagyon színvonalas, látványos film. Karakteres, szép szereplők. Látványos film és a történet is elragadó, magával ragadó, ötletes. Szép film.

2017.05.02 Wolowitz

Ha lassan is kezdődött a film láthatóan felvette a ritmust. Johnny Depp mint máskor most is remekül hozta a szerepét és elbűvölt. Engem különösen magával ragadt a történet ami nagyon jól felépített.

2017.02.09 Ancsus

Nekem az Alice Tükörországban még jobban tetszett, mint az Alice Csodaországban. Valahogy jópofább, viccesebb volt az egész. Látványban sem volt semmi, igaz én 3D-ben láttam.

2017.03.20 Zenta

Nekem az alice Tükörországban sokkal-sokkal jobban tetszett, mint az Alice Csodaországban, pedig az a film is igen jóra sikerült. Imádtam minden egyes percét, szuper színészeket válogattak be a filmbe.