Alice Tükörországban

Alice Through the Looking Glass

2016.10.24 Manson

Nagyon látványos film és jól kidolgozottak, fantáziadúsak a karakterek. Korosztály nélkül mindenkinek igazi kikapcsolódás és nagy élmény lehet aki kedveli a műfajt.

2016.12.02 gubimari

Csodálatos világba kalauzolja el nézőjét az Alice Tükörországban, ahol minden színes és élettel teli. Különösen nagy élmény volt 3D-ben látni ezt az igen látványos csodavilágot, varázslatos volt.

2017.03.27 Szinano

Egy varázslatos kalandfilm elevenedett meg előttem, mikor jegyet váltottam az Alice Tükörországban című filmre. Nagyon jókat derültem rajta, sok frappáns poén volt a filmben, a látvány pedig fantasztikus volt 3D-ben.

2017.08.28 ocskol

Nagyon korrekt film készült az Alice Tükörországba történetből, le a kalappal. Álmomban sem gondoltam volna, hogy le tud majd engem is kötni, de sikerült neki. Élvezetes szórakozást nyújtott.

2016.09.17 krazucsi

Sokkal jobban tetszett, mint az előző Tim Burton-film, az Alice Csodaországban. Az Alice Tükörországban című filmben valamennyi karakter visszaköszönt az előző filmből, mégis egy teljesen más élményt nyújtott. Kiváló színészi alakításokat láthatunk a filmben.

Én a régi mesét is nagyon szerettem ( Alice csodaországba) de ez valamiért jobban megfogott. Nagyot nevettem ezen az animációs mesefilmen XD Kicsit elvont és bolondos mese, de az olyanoknak mint én muszáj megnéznie minden részét :D Ajánlom

2018.01.21 czardora

Kissé furcsán indult, de kifejezetten örültem hogy a Kalapos lett a központi karakter. A story-t kissé elcsépeltnek éreztem, de az Időt megtestesítő Sacha Baron Cohen és a Kalapos Johnny Depp megmentették a filmet.

2016.10.23 Attila

Nagyon jó film kitünő alakitásokkal látvánnyal!! Ez is a kötelező kategóriába tartozik!

2016.07.18 RókaÚr

Hasonlóan katyvasztott történet, mint amilyen az első rész volt. Meg kell szokni, Hollywood mindenhez csinál egy folytatást, vagy ha azt a régi szereplőkel már nem lehet, akkor reboot/remake. Az időutazás kellemesen feldobja, ugyanakkor össze is kus... Több

2016.06.23 n_beni93

Hát a könyvhöz semmi köze, bár ez nem tudom menyit számít de inkább nem, mint igen ez a folytatás. Bár az idős poénok nagyon jók a teadélután alatt :)

2016.07.17 orsolya1004

A film eleje nagyon unalmas, mármint szerintem indokolatlanul messziről kezdték a sztorit. A látvány zseniális volt, az Idő is mulattatott, de a történet nem volt egy túl nagy szám. A vége sem volt a legjobb.

A látványán zseniális, a színészek fantasztikusak és a történet is lazább az előzőnél. Egy szóval: zseniális.

2016.06.03 FunBoi

Nekem minden jöhet, amiben Johnny Depp van, az rossz már nem lehet. De az is igaz, hogy nem ez a film fog eszünkbe jutni Deppről. Vannak neki sokkal jobb filmjei is.

2023.06.03 mamorosmalna

Kedvenceim közé tartozik (nem csak a Tim Burton-filmek között). Szép képi világ, érdekes történet, remek szereplőgárda és nagyszerű alakítások. Nagyon szeretem.