Álmatlanság

Insomnia

2015.03.31 Henczi

Annak ellenére, hogy kedvelem nagyon Al Pacinot és R.Williamst is, ez a film nekem elég középszerűnek hatott. Lassan történnek benne az események, nem hozott lázba. Mindkét színésznek vannak sokkal jobb filmjei.

2017.03.28 VK

Ahhoz képest hogy ismert színészek vannak benne, és jó színésznek tartom őket- ez a film nagyon gyengére sikerült. Unalmas és vontatott, egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet.

2016.08.26 GaraiV

Kifejezetten unalmas film. Thriller kategóriában szerintem nem állja meg a helyét annak ellenére hogy profik benne a színészek, mégis unalmas a rendezés és vontatott a film.

2016.10.21 kernernoemi

Némely jelenete kicsit vontatott de összességében nem rossz film, mert jó a mondanivalót és a történet felépítése , a szereplőválogatás kitűnő, a befejezése magáért beszél. Érdekes film.

2016.12.09 Maxima

Csalódás volt a film, mert számomra nagyon unalmas volt. Lassú a cselekménye és tulajdonképpen nincs igaziból sztorija. Annak ellenére hogy jók a színészek.

2016.08.31 Nnoorraa

Szerintem ez egy nagyon gyenge film, ami annak ellenére hogy thriller nagyon unalmas. Lassú, vontatott és a profi színészekl tehetsége sem mutatkozik meg, ami szerintem leginkább a rendezésnek köszönhető.

2015.02.18 Norcsi59

Hát, ez R.Williamsnek nem a legjobb filmje. Kicsit húzódik a cselekmény, amelytől egyes részek unalmasnak hatnak, de mindent egybevetve nem rossz alkotás.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Annak ellenére hogy profik a színészek mégis unalmas a film. Nagyon lassan történnek az események, vontatott és ingerszegény a film. Nem tudtam élvezni emiatt.

2016.08.17 Macika

Annak ellenére hogy nagyon szeretem mind a két főszereplő színészt ez a film nekem nagyon nem jött be. Vontatott, lassú cselekményű, nagyon unatkoztam rajta.

2015.09.05 s0ltau77

Azt hiszem, bátran mondhatom, hogy erre vágytam. Az ember kb. hasonlóra akar befizetni, ha egy jó filmet, szeretne megnézni. Itt elérte ezt a hatást nálam. Nagy kedvencem lett.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Jó színészek, de valahogy ez a kategória nekem nem jött be. Túlságosan vontatott, lassan történnek az események. Alapvetően a sztori viszont jó.

2015.02.20 Faarkaas

Nagyon unalmas, elhúzott, lassú cselekményű film. Nagyon nem jött be, unatkoztam rajta. Meglepő, hogy ilyen jó színészekkel ilyen rossz film sikeredett.

2015.03.28 fazsuzso

Izgalmas film amiben keveredik a misztikum, a thriller és a detektivsztori. Nagyszerű színészgárda és dramaturgia. Tökéletesen felépített film.

2015.09.10 Gríz

Robin Williams kiválló színész, bármilyen szerepben hiteleset tud alakítani. A többi színészt sem érheti rossz kritika, mindenki nagyon ott volt. A film egyébként jól van összerakva, kissé sötét és meglehetősen nyomasztó. Nolan ért ahhoz, hogy hogyan kell megteremteni a jó légkört egy izgalmas krimihez.