Álmatlanság

Insomnia

2024.03.09 Schumy1

Pacino remek alakítása, ez maradt meg bennem. Nem könnyű eljátszani, az biztos.

Sajnos ez egy nagyon gyenge és koncepció nélküli film. Hilary Swank és Robin Williams még ráadásul iszonyatosan rosszul játszottak, talán egyedül Pacino az, aki tesz hozzá annyit, hogy ne értékelhetetlen legyen. Értelmetlen szenny.

2017.12.10 Deku

Nagyon nem bántam meg, hogy erre a filmre esett a választásom mert igen nézhető. Egész jó filmnek tűnt első ránézésre, egy szépen összetákolt történettel egész jól alakító karakterekkel és kellemes hangulattal.

2017.03.18 GedyPapa

Nekem kifejezetten tetszett, mind Al Pacion, mind Robin Williams karaktere nagyon kiváló volt. Fokozatosan adagolta a feszültséget és juttatott el a végpontra, ahol már minden mindegy volt.

2022.06.07 Lóri Ádámcsik

Izgalmas thriller

Nagyon jó volt látni ezt a két remek színészt egy filmben. Azt hiszem mindkét színész Top10-es listájában szerepelhetne is akár az alkotás. Végig lekötött és a színészi játék is szuper volt ehhez az esti kikapcsolódáshoz.

2018.03.26 Queenakasha

Nem rossz film, de csak maximum a színészek miatt több az eredetinél, különben minden másodperce ugyan az, emiatt nem is tudok róla többet mondani, mert a másiknál már mindent leírtam.

2015.05.13 Syracuse

Remek thriller, melyet Al Pacino és Robin Williams nevetve elvisz a hátán. Az eredetit ugyan nem láttam, de azt is nagyon dicsérik, minden esetre ezt bátran ajánlom mindenkinek.

2018.08.15 Bizsu82

Nagy csalódás volt a film. Lassú cselekményű, unalmas és vontatott. Lenne mondanivalója, de a megjelenítést nagyon nem találták el. Végig unatkoztam rajta.

2017.08.26 szucszoli

Kifejezetten erőtlen, egylövetű, felejthető alkotás. Annyira felejthető film, hogy pár év után egyáltalán nem is emlékeztem arra, hogy láttam-e a filmet, vagy sem. Most újra megnéztem, de kár volt. Leginkább idegesítő a koncepciója. Idegesítő maga az... Több

2017.07.17 Zsuzsy

Nekem végtelenül unalmasnak, lassúnak tűnt a film. Vontatott, nagyon lassan történnek az események. A profi színészek ellenére számomra nagy csalódás volt.

2017.02.10 Enjoy

Az általam profinak tartott színészek ellenére nekem csalódás volt a film. Izgalmasabbra, érdekesebb filmre számítottam. Unalmas volt és nagyon lassan történtek benne az események.

2020.03.01 Érdeklődő

Nem tetszett

Többet vártam a történettől. A mozgókép folyama alatt az az érzésem volt, hogy a Colombo egyik részéhez van szerencsém. A történet közepén már kiteljesedik a cselekmény, így a közel két órás mondanivaló második felétől érdektelenné és kiszámíthatóvá válik az író mondanivalója. Al Pachino játéka miatt adtam a filmek három csillagot.

2015.05.07 Mate

Különleges film, ami egészen más fénybe helyezi az eredetit. Robin Williams lekörözi a svéd megfelelőjét és Al Pacino is jó alakítást nyújt.

2015.11.23 somi