Amikor minden változik

Amikor minden változik

Then She Found Me
Videók

April, a philadelphiai tanárnő (Hunt) életébe a kapuzárási pánik kellős közepén toppan be rég elveszett szülőanyja (Bette Midler), a bogaras műsorvezető. Aprilt férje (Matthew Broderick) elhagyta, szeretett mostohaanyja meghalt, semmi szüksége hát a nagyszájú anya kioktatására. Először egyik diákja jóképű és elvált apjának (Colin Firth) közeledése elől is elzárkózik, de idővel April megtanulja elfogadni sorsát, csakúgy, mint bogaras anyját.

Rendező: Helen Hunt
Író: Elinor Lipman
Forgatókönyvíró: Alice Arlen, Victor Levin, Helen Hunt
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.11.14.
Tommy Nelson
Matthew Broderick

2017.03.15 miki

Hát, nem tudom, én egyszerűen valahogy többet vártam volna ettől a filmtől, mivel amúgy is egy elég komoly témát dolgoz fel. Szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni, de nem mondanám egy emlékezetes filmélménynek.

2016.07.08 Dorkateo

Nagyon kedvelem ezt a filmet. Igaz, őszinte, szép film.

2015.02.14 cosmik

Elképesztően szívhez szóló történet, amit szerintem egyszerűen mindenkinek látnia kellene, annyira gyönyörű. Helen Hunt alakítása fantasztikus, az egész alkotás hangulatáról már nem is beszélve.

Tim Robbins rendezői bemutatkozó alkotásában, a Bob Roberts (1992) című filmben Helen Hunt egy kisebb cameoszerepben látható riporterként. Cserébe ebben a filmben Tim Robbins is vállalt egy kisebb szerepet, ő az egyik interjúalany Bette Midler karakterének show-jában. Szerző: rbernadett

Helen Hunt írói, rendezői és produceri debütálása. Szerző: rbernadett