Ananász expressz

Pineapple Express

2019.01.30 Timcsi

Nem tartottam valami viccesnek. A története elég bizarr, a jelenetek és a párbeszédek sem túl viccesek.

2019.06.02 petraszab

Neme az egésznek nagyon izzadságszaga volt. Túl erőltetett poénok és történet és a karakterek is már lerágott csont.

2018.04.12 Filmelemző

Óriási film, akárhányszor újranézem, mindig jól szórakozom rajta, harsány röhögések közepette. Amit Franco és Rogan (akik az életben is a legjobb barátok) ebben a filmben művelnek, arra alig vannak szavak. A dumákon behalsz, a szituk eredetiek, a kar... Több

2017.07.24 Lonka

Egy őrült rohanás a film. Egy abszurd véletlen szülte az egész történetet és hatalmas poénok voltak benne. Franco-Rogen párostól nem is várhatunk mást.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon tetszett a film, igazából egy tipikus akció-vígjáték, de mégis van valami bája, ami miatt kiemelkedik ezek közül. A szereplők jól lettek kiválasztva, sokat nevettem a poénokon.

2017.05.31 vivikejencikelara

Úgy mutatja be a kábitószeres világot, hogy szét röhögjük magunkat. Nagyon vicces ajánlani tudom csak. Ritka az amikor valami értelmes történet is van nem csak a füvezésről szól egy film.

2017.06.01 jencike1985

Szeretem amikor egy drogos vígjáték szól is valamiről van története. Nem okozott csalódást jól szórakoztam rajta végig. A zenék ütősek. Ajánlom mindenkinek aki egy jót akar szórakozni.

2015.05.09 hejnekem

Egy kalandos film, ami nagy nevetéseket váltott ki belőlem. Igazi Seth Rogen film, aki szereti őt, ezt is szeretni fogja. Nagy butaság, de ha csak élvezni akarsz egy filmet, nagyon tudom ajánlani.

2017.02.04 Sem Rorrey

Óriási film, Rogen és Franco első közös filmje. Jó lenne, ha a második résznek nem csak egy kamu trailere lenne...

2016.11.01 fazekasanett92

Szórakoztató vígjáték, krimivel átszőve, frappáns jelenetekkel, szórakoztató színészekkel és látványos részekkel. Vannak benne sablonok, de egynek elmegy, jó kikapcsolódás, könnyed film.

2016.09.27 Zoe091

Hatalmas jó film. Rengeteget lehet rajta nevetni. Többször megnéztem már és még mindig nem unalmas. A színészek zseniálisan alakítják a szerepüket. Jó volna, ha lenne majd második része.

2015.08.09 Petya1995

ez egy eszement vígjáték. Tipikus Amerikai film . Seth Rogen és James Franco nagyon jó páros .van egy stílusuk és sok ember ezt nem szereti ,sokszor erőltetett . Egyszer érdemes megnézni ezt a filmet is tőlük .

2015.03.01 ch003067hd

Engem lekötött:D Szórakoztató film. Franco és Rogen remek párost alkotnak, és már nem is először. Aki kellemes kikapcsolódásra vágyik, ne hagyja ki.

2016.01.10 Pumpu

Aki megnézi Seth Rogen filmjeit, hamar kiismerni a stílusát. Legyen forgatókönyvíró, legyen producer, legyen szereplő, tudni fogod, hogy erős ráhatása volt a filmre. Nem mondhatom róla, hogy megújítja a vígjáték műfaját, de azt igen, hogy a mostani f... Több