Ananász expressz

Pineapple Express

2021.03.04 Szikszai Szabolcs Nézhetetlen

A túlerőltetés

A filmet nézve folyamatosan azon gondolkodtam kapcsoljam-e ki, vagy végre változik a sok pozitív visszajelzés miatt. Aztán rádöbbentem, vagy amikor már azt hiszem, hogy ettől erőltetettebb poén már nem jöhet, akkor még a film további hátralévő része okoz mindent elsöprő csalódást. Azoknak tudom ajánlani, akinek a folyamatos trágár beszéd vicces, ezenkívül maximum 3 eset lehetett, amikor mosolyogtam, de nem nevettem (a film folyamatos próbálkozása mellett...). A Trainspotting "angol filmdrámán" kb. 5x ennyit nevettem, talán ezzel elmondtam mindent. Összegezve egy valódi vígjáték előzetesén többet lehet nevetni, mint az "Ananász expressz" teljes játékidején...

2021.01.21 csd

Megunhatatlan

Na, ez pontosan az a film, amit csak szeretni vagy utálni tud. Kétségtelenül James Franco és Seth Rogenén egyik legőrültebb filmjéről van szó, amit már többször is láttam. A csavar az egészben az, hogy minden egyes alkalommal megfogadtam, hogy többet nem fogom...:D

2017.06.28 indingo

Nem értem James Francot miért vállal el ilyen borzasztó filmeket. Tudom Seth nagy barátja, de ez a film siralmas. A története rém gyenge és az eszetlen párbeszédekről, amik nem is humorosak ne is beszéljünk.

2016.07.10 ArpiHajdu és Réci

Én nagyon jól szórakoztam ezen a filmen, egy vérbeli korhatáros vígjáték. James Franco és Seth Rogen párosa elképesztő. A poénok nagyon tetszettek, a történet egyes pontjai pedig már-már az abszurditásba hajlottak, amellyel szintén elnyerte a tetszésemet. Úgy tudom tervben van a második rész is, én nagyon várom.

2019.07.17 dailyfilmsan

Gagyi drogos film amiben az össze beszívós klisé szerepel. Sajnos ez a fajta szélsőség számomra nem szórakoztató. Nekem nem tetszett, többször is próbálkoztam a filmmel de nem sikerült megszeretnem.

2018.02.27 Diesel

Kedvenc vígjátékom. Évente meg kell néznem 4x annyira szeretem ez a filmet. A történet jól felépített és rendkívül szórakoztató. A karakterek iszonyatosan jók benne. James Franco és Seth Rogen kiváló érzékkel dolgoznak együtt és az összes filmjükben ... Több

2017.12.21 Deku

Az első pár percben már meg is vett magának ez a film. Nagyon könnyen megkedveli az ember a karaktereket benne és a történet színvonala is igazán elbűvölő, magával ragadó. Nem hiszem, hogy bárki is veszítene vele.

2019.03.03 HercegPeter

Tipikusan, egyetemistáknak való film, mikor úgy döntötök, hogy nem mentek be a dögunalmas előadásra, inkább csináltok helyette valami "hasznosabbat". A két főszereplőre a legkisebb panaszunk sem lehet, tökéletesen adják az agyatlan, betépett gyökerek... Több

2019.01.22 harnas1207

Többszöri megnézésre is humortalan és béna vígjáték. A legalja igénytelen és béna poénok tárháza. a film egyetlen viccforrása az állandó káromkodás.

2020.02.05 Szilonka

Én James Francot jobban szeretem komolyabb filmekben. Ez elég katyvasz történetű filmecske, max egyszer nézős.

2020.12.14 elekm90

Tipikusan az a megosztó komédia, ami vagy be fog jönni, vagy nem, így nem ajánlanám nyugodt szívvel bárkinek. Nekem bejött a "komolytalankodás", főleg a végére lett elvetemült, de még ezt is bírtam. James Franco és Danny McBride pedig zseniálisak :D.

2017.10.22 Bazzzsi

Egyszer meg lehetett nézni, de eléggé agyatlan amcsi film sok értelme nincs a történetnek. Hatalmas túlzások vannak benne, amitől kevésbé vicces az egész.

2018.04.14 TomÁcs

Egy újabb drogos film. Mégis voltak benne újdonságok és a karakterek is jól kidolgozottak. Néha sírva röhögősek voltak a párbeszédek. Kell hozzá egy hangulat az bizots.

2016.10.18 Fahéjgolyó

A Seth Rogan James Franco páros talán legjobb filmje. A füves sztori ellenére egyáltalán nem sablonos, bárki számára bódultsági szinttől függetlenül élvezhető film remek poénokkal.