Anyám és más futóbolondok a családból

Anyám és más futóbolondok a családból

Movieaddicts.hu
2015/11/04

Az Anyám és más futóbolondok nagyon erős érzelmi film, sokakat meg fog érinteni. Több

Vox.hu
2015/11/04

Fekete Ibolya száz esztendőn átívelő sorsmeséjének hatalmas szíve van – ez azonban kevés ahhoz, hogy jó film lehessen belőle. Több

Revizoronline.com
2015/11/05

Családáradás
Fekete Ibolya családi tablójának szeretnivaló bolondjai a huszadik század Magyarországán futnak végig, Trianontól az ezredfordulóig. BÉKÉS BÁLINT ÍRÁSA. Több

Librarius.hu
2015/11/06

Tud-e nevetve sírni saját múltján a magyar?
A kétórás időutazás végén nem úgy állunk fel a moziszékből, hogy történelmünkön keseregjünk. Hiába a világháború, hiába 1956, ez egyszer mosolyogva, nevetve nézünk szembe a múlttal. Fekete Ibolya filmje a történelmi dráma és a vígjáték sajátos egyvelege. Kisemberek nagy sztorija. Kicsit keserédes, de csakis a miénk. Több

Hetediksor.hu
2015/11/07

Örömmel jelentem, hogy a magyar filmgyártás színvonalában az utóbbi években bekövetkezett pozitív változás elérte a történelmi filmeket is, az Anyám és más futóbolondok a családból ugyanis az idei év egyik legszerethetőbb magyar alkotása. Több

24.hu
2016/01/06

Nagyanyáink kis meséi
Kétségkívül nagy boldogság lehet széles vásznon látni vissza a családi legendáriumot. Kérdés, hogy ehhez van-e köze a családtagokon kívül bárkinek. Több

jerrycomovie
2018/12/03

Anyám és más futóbolondok (2015)
"Az "Anyám és más" című keserédes drámát sikerült egy napon, közvetlenül a "Drága Elza!" után megnéznem. Ne kérdezd, mi volt velem, hogy két erős magyar alkotással ütöttem el az időmet. Egyszerűen olyan hangulat kérdése. Olyan borús, magyar-film nézős hangulat. Ráadásul, mindkét filmről már jóval korábban hallottam, azután pedig egy viszonylagos, majd' másfél éves szünet után, véletlenül egyszerre jutottak az eszembe. Mindkettő érdekelt, mindkettőt megkerestem, megnéztem." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!