Avatar

Avatar

2018.03.29 NFG

Nekem nagyon nagyon tetszett! Szerintem maga a táj csodálatosan szép volt! A szereplők karakterei kidolgozottak! A sztori pedig számomra semmiképp sem átlagos!

2023.08.26 Ergit

Annyira elbűvöl ez a világ, hogy szívesen élnék itt, lovagolnék sárkányon is! Tetszik a vadállatokhoz való viszonya a Kékeknek. Tetszik az életfájuk is! Bár nekünk nincs ilyen életfánk, de nekünk nem is kell csatlakoztatni bizonyos testrészünket a má... Több

2018.04.02 Insomnus

Nagyon látványos, viszont őrült drága film, ami ugyanakkor valódi élményt nyújt mindenkinek. James Cameron nem véletlenül a világ egyik legjobb rendezője, ezúttal is kitett magáért. Ráadásul ezúttal még a forgatókönyvet is ő írta. A főszereplők is na... Több

2016.05.08 hell.l

A film nagyon látványosra sikerült, a navikat nagyon szépen,, valósághűre megalkották és a Pandora bolygó élővilága, felépítése is nagyon szépen sikerült. A történet viszont elcsépelt lett, ami kár, mivel sokkal jobbat ki lehetett volna hozzni ebből a filmből.

2016.04.29 D. Shaday

Kétszer is megnéztem moziba, mert valóban hihetetlen élmény. A látvány mindenek felett áll és abszolút méltó is erre. Meglepett, hogy emellett a színészek is milyen jó formát hoztak, az viszont nem tetszett, hogy túlságosan sablonos és kiszámítható v... Több

2017.08.15 czigler.nora

Ez a film olyan témát boncolgat, ami sajnálatosan hamarosan aktuális lesz, és én tényleg elhiszem, hogy a profitért bármit megtenne az ember. Gyönyörű a kivitelezése.

2015.11.20 irongozu

Nagy csalódás volt. A látvány nekem már kevés. Akkor inkább az Oroszlánkirály.

2017.06.07 Olivér Rózsa

Legendás tudományos fantasztikus film. Az egyik legtöbb bevételt hozó film amit meg is érdemel. Aki meg a hosszát szidja annak nincs igaza szerintem. Várom a következő 2 részt.

2017.01.25 Gábor Rózsa

Ahh... Az, hogy a legtöbb bevételt hozó film nem véletlen. Nagyon érzelmes és nagyon látványos film. Elragad a világa a tragédiája, a szerelme, a gyönyörűsége, a kalandja, a szabadsága. Ez a film szerelmet ébreszt. Nagyon nagyon jó film.

2015.10.31 Niki18

Ezt a filmet láttam először 3D-ben a mozikban. Nagyon nagy élmény volt. Leírhatatlanul csodálatos a film látványvilága. A szereplők pedig a lehető legjobbak ehhez a filmhez. Nagyon el lett találva. A zene is kiváló

2022.06.08 László

Igazából 10 ⭐

Még egy évtized távlatában is a leglátványosabb film amit valaha moziban láttam. Remélem, a folytatásban sem fogok csalódni!

2020.08.30 sammy88

Látvány 10, forgatókönyv 5, színészi alakítások 3

Engem nem varázsolt el annyira, mint sokakat. Moziban 3D-ben néztem és nagyon akartam átélni ezt a világot, de valami miatt nem jött össze. De ettől függetlenül elismerem a bele fektetett munkát.

2016.02.12 Balint

Ez a film amit többször is megnéztem, moziba és tényleg olyan a képi világ mintha egy másik bolygóra repültem volna, és a bővített verzióit is csak ajánlani tudom ;)

2015.01.28 Laci000

Nagyszerű látvány,sztori,kidolgozottság.